Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja lehet velem? (persze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet velem? (persze ezt csak őt tudhatja)

Figyelt kérdés
Több mint 1 hónapja ismerem nagyon bejövök neki ezt meg is mondta. Kb 2hete kezdtünk msnezni amikor felvett akk minden nap rámírt és beszélgetünk. De most h szombaton taliztunk azóta nem ír rám pedig mondta h msnen beszélünk. Én azért nem akarok ráírni mert ez már meg van szokva h ő ír rám de vasárnap óta egyáltalán nem ír rám:s Tudom nem tartana sokból h ráírjak de vmiért nem merek mert félek h van vmi baja velem! Mit tegyek szerintetek? L/17
2010. dec. 29. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el és keress egy másik pasit.
2010. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Ráírsz és megkérdezed!

Lehet már mégse jössz be nekem,vagy csak sok a dolga.

Vagy,az is lehet,hogy várná,hogy te írj rá,de azthiszi nem jön be neked,mert nem írsz rá!

2010. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
neki * xD
2010. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
amint fenn lesz ráírok de ha nem ír vissza akk gáz van:s
2010. dec. 29. 20:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen,hogy kezdetben tök lelkes volt az illető,aztán nem írt rám.Konkrétan két ilyen eset volt,mondanom sem kell,hogy azóta mindkettőnek barátnője van...Tehát azért nem írtak rám,mert egy másik csaj után érdeklődtek.Persze nem tuti,hogy nálad is ez van,lehet hogy csak nincs mit írnia...Én csak a saját tapasztalataimból indulok ki.Egyszer írj rá tényleg,azzal nem veszítesz,viszont ha furcsa,alig válaszol vagy ír,akkor sztem biztos hogy csaj van a dologban.
2010. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja,most olvasom,hogy tali óta nem ír rád.Akkor 1)vagy ő bizonytalanodott el veled kapcsolatban 2) vagy benned nem biztos,és várja,hogy te lépj

De ha annyira odalenne érted,akkor rád írna sztem. Bocsi,csak tapasztalat :(

2010. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ráírtam azt mondta h nincs velem baj miért gondolom ezt.......de sztem meg van vmi mert alig ír vissza a talin is annyira nyomult de most meg semmi:/
2010. dec. 29. 22:41
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Lehetséges, hogy inkább megunta, hogy ő szaladgál utánad, meg nyomul, téged meg semmi sem érdekel.
2010. dec. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!