Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
20 vagyok, mozgássérült. Lassan kezdek beleőrülni. Minden ami történt velem az életben a betegségemre vezethető vissza, jó és rossz dolgok egyaránt. Eddig le tudtam gyűrni, el tudtam fogadni, de egyre nehezebb. Kívülről mutatom a "kemény legényt, mit nekem ez a betegség", de belül már lassan teljesen összetörök miatta. Senkinek nem is mondom el, hogy belül cafatokban vagyok miatta, jobb így, hogy boldognak tudnak. 2 barátnőm lehetett volna, de tudtam, hogy ez miatt mondtak nemet, egyszerűen éreztem és elég jól ismertem őket ahhoz, hogy pontosan tudjam, hogy ez miatt még, ha nem is mondták ki, csak jöttek a kifogások. Félreértés ne essék, nem sajnáltatni akarom magamat, csak valakivel/valakikkel beszélnem kell róla, de nem családdal/barátokkal.
2011. okt. 25. 14:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Elmondod, hogy mi a bajod, vagy nem publikus?
2011. okt. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Pedig muszáj lesz elfogadnod magad olyannak, amilyen vagy. Enélkül nehéz lesz bármit is kezdened az életeddel, hiszen nyilván te is szeretnél majd egyszer családot.


Ha nem vagyok indiszkrét, elárulnád, mi a "bajod"? Lehet, nem is olyan vészes, csak te gondolod annak.

Esetleg nincs rá olyan kezelés, ami rendbehozna?

2011. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Izomsorvadás. Járni tudok, lassan, rövid távon. Segédeszközt nem használok. A járásomon nagyon látszik én meg annyira hiú vagyok, hogy nem akarom, hogy így lássanak az emberek. Mindig jól kipihenem magam, ha bemegyek egy étterembe (miután kisegítettek az autóból és felvittek a lépcsőn), hogy a lehető legjobban tudjam megtenni azt a kb 5m-t.
2011. okt. 25. 14:12
 4/20 anonim ***** válasza:

Áttudom érezni a fájdalmaidat. Egy betegség nagyon tönkre tudja tenni az ember életét ráadásul ilyen fiatalon szörnyű.

Ha pedig barátnőt szeretnél ne aggódj biztos lesz.Vannak olyan emberek akik empátiát éreznek mások iránt és biztos te is találsz egy ilyet.

És kivel mással ha nem a családoddal beszélsz ilyen dolgokról, megértenének.

2011. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kezelés nincs rá, a dokik 20 éve csak nézegetnek. amit elértem azt magamnak köszönhetem és a szüleimnek. Pl konditerembe járok, hogy erősödjek, nálam ez is sokkal lassabb folyamat mint másnál..
2011. okt. 25. 14:14
 6/20 anonim ***** válasza:
nem tudom van-e munkád, vagy mit csinálsz de van egy csomó munka ami otthonról is lehet. például programozás, webes, marketinges munkák. ha nagyon-nagyon jó vagy és van eszed és nem büdös a munka akkor ezzel lehet keresni. na mármost ha jól keresel akkor körülnézhetsz a neten hogy milyen jó kis csajok jönnek házhoz.
2011. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy megértenének, de 20 év alatt soha nem álltam elő nekik ezzel, nem akarom, hogy ezen szomorkodjanak, tudom, hogy így is épp elég nehéz nekik is.
2011. okt. 25. 14:16
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akartak szenvedni látni. Elég sok áldozattal jár valakivel így együtt lenni, felemészti a másik embert is.

Ne haragudj h megkérdezem, de ez folyamatosan romlik?

2011. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Bármit lehet kérdezni, elvégre anonim oldal. Nem hagyom romolni(konditerem) és papíron sem romlik a dokik szerint.
2011. okt. 25. 14:18
 10/20 anonim ***** válasza:

Akkor ne add fel! Úgy gondolom, hogy lesz(nek) majd lány(ok) aki(k) szeretni fog(nak) szőröstül bőröstül.

Próbálj minél többet beszélni arról ami nyomaszt, valamivel könnyebb úgy. Néha az sem árt ha látják, hogy nem is vagy olyan kemény legény.

2011. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!