Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene csinálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, fiú még nem volt barátnőm. Most kezdődött a középiskola, és nincs valami nagy önbizalmam ahoz sem hogy megszólítsak 1 lányt. pedig nem vagyok csúnya, mert tényleg nem, se hülye nem vagyok, hanem nem tudok mit mondani. Nem tudom ezen hogyan változtassak, és a lányok meg gondolom elvárják, hogy én kezdeményezzek. Mit kellene tennem, hogy merjek velük ismerkedni?
2011. szept. 2. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2011. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Már válaszoltak rá. :)
2011. szept. 2. 19:38
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
azt mondod neki: Jó a segged, kőőő kóla?
2011. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Arra max szájba vágna bárki is. :D
2011. szept. 2. 19:41
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyszerű, ezt gyakorolni kell :) Ugyanígy mentem én is a középsuliba tavaly, mint te most. Idén már teljesen más vagyok, az önbizalmat gyakorolni kell, ahogy azt is, hogy miről érdemes beszélgetni stb... :)
2011. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Új osztály, új emberek. Ilyenkor az elején megy a nagy haverkodás. Csatlakozz a többiekhez, szólj hozzá a témákhoz(persze nem ilyen geek módra, hogy beköpsz valamit, amiről azt hiszed, hogy ezen dőlni fognak a röhögéstől, közben úgy néznek rád, mintha embert ölnél).


Kezd ott az önbizalomépitést, hogy legyen saját véleményed mindenről és ezt ozd is meg másokkal. Kinek kell egy olyan pasi, akitől ha megkérdezik valamiről mi a véleményed, annyit válaszolsz: "hát izé, őőőő, nem tudom". Ha van vélemény van személyiséged is. Már nyert ügyed van, mert az emberek többségének még az sincs. Az ilyesmire felfigyelnek (az értelmesebb csajok). Persze ez nem tudom, hogy működik a 15 éveseknél, de lehet egyszerűbb, ha odamész és megérdezed: "Járunk?".

2011. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na de hogyan? :D
2011. szept. 2. 19:46
 8/17 anonim ***** válasza:

tudom, hülyeségből irtam :D

na komolyra forditva a szót: beszélgess vele, ismerd meg, utána elhívhatod talira(nem randi, hanem tali) ott is elbeszélgettek, hülyéskedtek. utána megmár randira is hívhatod.

2011. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ja bocs, ez az utcsó előttinek ment.
2011. szept. 2. 19:47
 10/17 A kérdező kommentje:
jó, oké, de ha nem ismerem? :D
2011. szept. 2. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!