Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan emberek segitségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan emberek segitségét várom akinek van facebookja, szerelemteszter vagy mia fene hol van?

Figyelt kérdés
Eggyik ismerösöm mondta facebookon,hogy van olyan h egy alkalmazast elküldünk üzibe amasiknak és az kitölti,akkor mi megtudjuk ki a titkos szerelme,ien atcsapós dolog.nos eza program vagy akarmi kéne nekem,mert megakarom tudni,hogy baratnöm valoban engem szeret e vagy sem.vagy van e neki más.szamomra ez nagyon fontos lenne kérlek segitsetek!!!
2011. aug. 25. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
es te tenyleg azt hiszed h valami idiota fa**bookos kerdoiv-vel megtudod hogy mit erez a baratnod?
2011. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha őszintén szeret, akkor elmondd mindent, előbb-utóbb ki fog minden derülni, csak várni kell arra a pillanatra. Amúgy meg lehet, hogy facebook-on mást fog írni.
2011. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!