Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy fiú barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy fiú barátom barátnője (aki az én barátnőm is) féltékeny, a fiú ráadásul nem mondja el neki, amit én igen?

Figyelt kérdés
A fiút már 4 éve ismerem és jó barátként tartjuk számon egymást, a barátnőjét is ugyan annyi ideje ismerem és nagyon jó barátnők vagyunk. Ők csaknem 2 éve vannak együtt, nem viharmentesen, de nagyon jó páros. Nemrég elkezdtünk leveleket írogatni egymásnak a fiúval, mert keveset beszélünk és így a legmegoldhatóbb. Nemrég egy szabad hétvégén elhívott filmet nézni és jól elvoltunk. Következő héten a lány teljesen ki volt akadva, hogy féltékeny, a filmnézést is tőlem kell megtudnia, neheztel, mert többet tudok a srácról mint ő. Most meg tudtuk beszélni a dolgot, nem vagyunk gyerekek, de kb mintha nem engedné meg, hogy barátkozzunk, mert nem hisz a fiú lány barátságban, és érzem, ebből még adódhat probléma. Nekem mind a ketten nagyon fontosak, együtt látni őket pedig mosolyt csal az arcomra. Mit tegyek?
2010. márc. 14. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
kezeld le a farkát a száddal és legalább akkor nem lesz alaptalan a féltékenykedése.
2010. márc. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi az hogy barátnő nálad?csajod vagy barátné?
2010. márc. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

19 éves lány vagyok és heteroszexuális. Szóban forgó barátaim 18/L és 21/F.


A fölösleges, idióta hozzászólásoktól pedig kíméljenek.

2010. márc. 15. 00:10
 4/5 anonim ***** válasza:
mondd meg a lánynak hogy te boldog vagy ha őket boldognak látod. kb ugyan azt amit leírtál itt
2010. márc. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Épp ez az... megbeszéltük, most mégis fennáll ez a helyzet. Egész héten beszélgethetek a lánnyal, de a fiúval csak péntek délutánonként. Megbeszélnénk, hogy megnézünk egy filmet, de nemet kell mondanom, nehogy megint az legyen, hogy a lány féltékeny lesz a barátságunkra, pedig a fiú igazán szereti őt.
2010. márc. 15. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!