Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ördög lett velem? Hol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ördög lett velem? Hol a tűz?

Figyelt kérdés

6 éve van párom. Soha nem volt gond, de most van némi problémám a szeretkezéssel.


Régen kívántam, akár egész nap vele lettem volna. Most semmi ilyen, nem hat rám semmi. Ha simogat már inkább hárítok vagy "menekülök" csak ne kelljen. Szar_l érzem magam emiatt, nem akarom vele ezt tenni, de nem megy. Egy csepp vágy nincs bennem, semmi izgató érzés.


Pár hónapja felbukkant egy srác az életemben. Gyakran beszélünk, én vonzódom hozzá, pedig nem akarok. Soha nem csaltam meg a párom és nem is fogom, harcolok az érzés ellen.


Róla meg fantáziálok, meg általában arról, hogy mennyire jó lenne egy hatalmas szeretkezés tele vágyakkal.


Miért nem érzem a páromnál ezt?


22/L


2011. aug. 25. 22:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Talán már egymáshoz vagytok szokva nagyon kellene némi változatosság.És megoldódna a probléma.
2011. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Ha egy érzés ellen harcolsz, csak táplálod azt. Hagyd elillanni, ne gondolkozz rajta.

Nekem is volt ilyen időszakom. Simogattam a melleit, punciját és egyszerűen alig állt fel. Pedig máskor puszta simogatástól előváladék jött boxerban. Kellett egy kis idő. Nem tudom mi volt, lehet, hogy nem táplálkoztam kellően, vagy túl stresszes voltam, esetleg alvászavarom volt. Majd az idő megoldja, ne aggódj ezen szerintem, ne nagyon erőltesd egy kevés ideig.

2011. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

kezdesz kiszeretni a pasidból, már csak azért is figyeltél fel arra a másikra, vagy nem vagy 100%-ig megelégedve a pasiddal szexuális téren.

nem vagy egyedül ezzel + ne mondd, hogy soha

2011. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De mit mondjak a páromnak?
2011. aug. 25. 22:43
 5/27 heloka ***** válasza:

ha a sráccal megszűnne a kapcsolat, nem lenne csábítás, megoldódna a problémád.. viszont ha 16éves korod óta együtt vagytok, nem hiszem hogy más volt az életedben előtte szex terén, nem csoda hogy új dolgokra vágysz.

jól kell mérlegelned a helyzetet. nem könnyű egy ilyen hosszú ideje tartó kapcsolatból kilépni, (van példám és ellenpéldám is erre) de ezt neked kell eldöntened

2011. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem tudom eldönteni, kit szeretek?


A másik viszont vonz, nem csak testileg.


Nem dobhatok el 6 évet. Közös élet, ..stb. Sok év gyümölcsét feladni. És nem lehetek ilyen szemét a párommal. Ha arra gondolok, mit érezne, furdall a lelkiismeretem, pedig nem tettem semmit.

2011. aug. 25. 22:49
 7/27 anonim ***** válasza:

6 év nem olyan nagy idő

ha úgy érzel, hogy nem dobhatod el, akkor már a másikba vagy szerelmes, csak még magadnak sem vallod be. lesz ez még rosszabb, nyugi, ha majd el kezd igazán nyomulni az a másik...

2011. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Hát köszi, megnyugtattál. :)
2011. aug. 25. 22:56
 9/27 A kérdező kommentje:
A másik miatt lennék ilyen?
2011. aug. 25. 22:57
 10/27 anonim ***** válasza:
A legunottabb és leg szerelem gyilkosabb ebben a kérdésben a hat év eldobása rész volt. Első kapcsolatod, szerelmed ugye? Nem tudom az az 5%, aki összeházasodik az elsővel, nyugodtan és becsületesen, önmarcangolás nélkül teszi-e azt. Nem hiszem. Talán dobd le a felesleget és kapcsold az ötödik sebességet!
2011. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!