Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ördög játszik velem, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ördög játszik velem, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Hát szóval azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy...áhh inkább kezdem az elején...szóval 2 évvel ezelőtt kezdődött el ez az egész, amikor látásból megismerkedtem egy pasival, akivel mára már köszönő viszonyban vagyunk meg szemezünk meg voltak még érdekes dolgok, de aztán nyár elején feladtam, h én nem küzdök tovább, és nyár végén összejöttem egy másik fiúval, akit szeretek és nagyon jól elvagyunk, de most történt egy olyan dolog, ami teljesen összekavart, elkezdtem beszélgetni a másik pasival chaten, és mindig ő kezdeményez és nagyon egy hullámhosszon vagyunk... ahhjj, de tényleg ez az ördög műve... mért pont most kellett közbelépnie, mért nem lehetett a 2 éven keresztül vmikor? teljesen összekavart, és az lenne a kérdésem, h ti mit tennétek a helyembe? hagynátok az egészet vagy beszélgetnétek vele tovább, h mégjobban megismerjétek... segítsetek!!!!
2010. szept. 15. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha a helyedben lennék, akkor nem törődnék a másik sráccal, hiszen ha azt vesszük volt rá 2!!! éve, hogy "megszerezzen". Nem tette.


Én elküldeném, hogy bocs, de most már nem.

2010. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt a srácot választanám,akivel jobban összeillek, akivel nagyobb esélyem van egy komoly kapcsolatra!Viszont ha a másikat választod, akkor hagyd magad meghódítani,hogy rendesen megküzdjön érted és érezze,hogy nem kap meg csak úgy....
2010. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
maradj a mostani baratoddal de atol meg beszelgethetsz a masikkal is lehet meg haverok lesztek de egy biztosat ne hagyj el egy bizonytalanert:))
2010. szept. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A ne hagyj el biztosat bizonytalanért dolog akkor érvényes, ha nem tudsz egyedül lenni...Amúgy én elhagytam anno a biztost a bizonytalanért,mert úgy voltam vele,hogy régen rossz, ha van valakim, de más "felkavar"!Már 3 éve imádjuk egymást!
2010. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!