Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen virágot vegyek női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen virágot vegyek női barátomnak kedvességből?

Figyelt kérdés
ma megyek hozzá, van barátja, nem is akarok többet mint barátság csak nagyon kedvelem így vinni akarok neki egy szál virágot, mit érdemes ? :)
2009. aug. 17. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
frézia...nekem a kedvencem, sztem a legtöbb lány szereti
2009. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Virágok és színeik jelentése:

A vörös Rózsa a szerelem virága.


Ha fehér rózsát adunk, sok mindent mondhatunk vele. Jelentheti a nagyrabecsülést, az alázatosságot, az ártatlanságot, a titoktartást és a csendet is.


A rózsaszín rózsa a kecsesség jele.


Bár sokan az irigység színének tartják a sárgát, a sárga rózsa örömöt és vidámságot jelent.


A Szegfű a szeszélyesség és a komoly szerelem virága.


A Tulipán a lángoló érzelmek és a nőiesség jelképének virága. Vörös tulipán: Szerelmi vallomás.


Az Orchidea a műveltség és kifinomultság virága


A Liliom a kacér nő virága.


A Magnólia a természetesség virága.


A Kála a szépség virága.


Az Írisz a remény virága.


Az Ambrózia a viszonzott szerelem jelképe.


A Borostyán a házastársi szerelem, a hűség, a barátság jelképe.


A Gardénia a titkos szerelem jelképe.


A vörös Krizantém jelentése: Szeretlek. /bár sokan még a „temetővirág” jelentéssel azonosítják/


A fehér Liliom: szüzesség, tisztaság, méltóság.


Mirtusz: Szerelem

2009. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok. szerintem ezek nagy hülyeségek:)

akkor olyannak, akibe nem szerelmes az ember, nem is lehet virágot adni mert majdnem mindegyiknek burkolt szerelmi jelentése van?!

hogyne.

Nem a hozzászólót akarom megbántani, kedves tőled h összegyűjtötted a jelentéseket, de sztem az nagy hülyeség.

2009. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem vörös rózsán, vörös virágokon kívül bármit.
2009. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Büdöske, nem szép viszont rohadt büdös!
2016. dec. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!