Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Most már leütöm, vagy nem tudom mit csináljak.17/F

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy a húgom egyik barátnője rám van szállva,de már betegesen.Pl ma reggel alszom kb 8-9 körül,és bejön a szobámba,leül az ágyamra és elkezd simogatni,és ilyeneket mond hogy milyen szép kidolgozott mellkhasam van meg ilyenek.Felébredtem és kiküldtem a szobámból,de nem lehet semmi olyat mondani neki amitől leszállna rólam.Hiába mondok neki bármit is.Amúgy szép lány csak nagyon hülye szegény.Haverjaim mondják hogy miért nem fekszek le vele,mert arra jó volna.De én nem akarom kihasználni a teste miatt.Meg amikor átjön a húgomhoz akkor is mindig velem akar lenni.Meg múltkor kint beszélgetünk egyik haverommal és odajön és elkezdett ölelgetni,meg puszilgatni,és mondtam neki hogy mostmár tényleg álljon le.Bocsi ha hosszúra sikerült.Szerintetek mit csináljak?Köszi szépen a válaszokat.Kort és nemet légyszi.
2011. aug. 26. 12:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem haveroknak igaza van. Dugd meg!


20/F

2011. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
Am még annyit árulj el hogy hány éves a csaj?
2011. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
68%
Hívd le sétálni, ha szerencséd lesz, pont aszfaltoznak, megkeresitek az úthengert, és behajintod' alája, majd megnézed mi lesz belőle.
2011. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%

bár nekem lennének ilyen gondjaim :(


18/F

2011. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%
hány éves a hugod barátnője?
2011. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
48%
szztem is :D feküdj le vele
2011. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Jaah bocs.16 éves a csaj.
2011. aug. 26. 12:24
 8/26 anonim ***** válasza:
30%
Akkor nyomassad nekiXD
2011. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem is igaza van a haverjaidnak, vágj alá, pláne ha még szép is.


Utána ha nem hívod meg semmit nem akarsz tőle akkor úgyis megsértődik hogy csak kihasználtad, majd akkor békén hagy.


Két legyet egy csapásra, ezt úgy hívják szerintem:D

2011. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem tudom, ha megdugod, akkor utána már tényleg nem tudom, hogyan vakard le magadról, meg aztán lehet, hogy a húgodnak lesz gáz...
2011. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!