Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves férfiak! Titeket mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Titeket mi a jó élet vesz rá arra hogy az utcán utána kiabáljatok egy nőnek vagy megdudáljátok autóval?

Figyelt kérdés
Engem annyira idegesít ez a dolog . Hogy nem lehet úgy végig menni az utcán hogy egy perverz állat meg ne dudálna :S ! Vagy hogy utcán utána kiabáljatok pl : hé cica de jól nézel ki , hé baba de jó csöcseid vannak , de meg dugnálak , ami a legdurvább volt : hogyha az anyád is ilyen jól néz ki mint te akkor veled együtt őt is megkúrnám :O . Ez annyira zavaró ! Jó persze azt fejezik ki hogy bejövök nekik de ez akkor is nagyon rossz dolog/érzés . Leginkább a mocskos cigányok csinálják de nem egyszer volt már példa rá hogy magyar mondta úgy hogy nem is ismertem :O . Most komolyan fiúk titeket mi visz rá erre hogy ezt csináljátok ???? Mert szerintem nagyon ritka ha egy nő megdudálna egy pasit vagy utána ordítana !
2011. aug. 26. 13:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
mondd el a mikulásnak
2011. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem a jó élet, hanem a 2 golyó a lábuk között...
2011. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
60%
Ne öltözz úgy mint egy ribanc és nem lesz ilyen gondod.
2011. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

1.-nek te meg a drága anyukádnak !

utolsónak meg nem öltözők úgy !!!

2011. aug. 26. 13:35
 5/28 anonim ***** válasza:
22%

cigók minden jó nőnek beugatnak.

ha nagyon zavar akk ne öltözz annyira hivalkodóan (szval ne hordj olyan cuccokat amik jobban kiemelik a jó segged, v a jó csöcsöd ;D).

de amúgy ezzel nem lehet mit tenni. :/ hány éves vagy?

2011. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
17
2011. aug. 26. 13:37
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ezt csinálják... Tegnap Pesten egy építkezésnél mentünk, a 100 munkásból 90 megbámult miket, 2 meg még utánunk is jött és beszólt. És egyátalán nem öltözünk r*bancosan, de ilyen melegben rövid gatya, lenge póló muszáj... Nem sétálhatunk nagykabátban...
2011. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is 17 vagyok. :D (Utolsó.)
2011. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
engem 13 évesen már ledudáltak XD én csak jót nevettem rajta nincs ebben semmi különleges inkább számold és dicsekedj vele ha már ennyiszer előfordul...
2011. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

valahogy én is ennyire tippeltem:D

van egy ismerősöm, 16 éves. ő is elég jól néz ki, és annyira nem is öltözködik hivalkodóan csak divatosan. és elég gyakran beszólnak neki utcán stb..

mert azt hiszik h ilyennel fel lehet szedni egy csajt.

17/f


13:35ös voltam.

2011. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!