Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki h zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki h zavar a hónaljkutyája?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de van egy srác akit nagyon megkedveltem, szerintem kölcsönös is a dolog. De amikor találkozunk egyszerűen nem tudok másra koncentrálni, annyira irritál ott a szőrzete. De nem mondhatom meg a képébe h naa borotváld már le.. volt olyan, amikor még nem annyira ismertem h majdnem beszóltam neki h sétáltatod is? úgy csaptam a számra... Hogy célozzak rá h nagyon zavar?
2011. aug. 27. 00:22
1 2
 1/15 stikkes ***** válasza:
19%
Kérdezd meg be van-e oltva veszettség ellen!
2011. aug. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
..
2011. aug. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
sétáltatod is ez jó xDxD kérdezd meg hogy nem harap-e xD
2011. aug. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy értelmes választ is kapj. :D


Szerintem egyenlőre haggyad a dolgot aztán ha komolyabbra fordul, szépen amikor kettesbe vagytok,mondod neki : "Drága nem akarom hogy sértődés legyen de légy oly kedves és borotváld le a hónaljadat.


Aztán érvelj azzal hogy sokkal esztétikusabb és manapság már a férfiak többsége még a se.ggét is leborotválja :D

2011. aug. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 needtoknow ***** válasza:
38%
Kérdezd meg tőle, hogy ha összeköltözök a kutyáját viszi-e. :)
2011. aug. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát ha még nem jártok akkor valóban elég bunkó dolog lenne szerintem szólni neki, így inkább hozd fel a témát és csak úgy általánosságba mond hogy szerinted visszataszító egy férfin a szőr hónaljon (és tedd hozzá ha máshol is zavar, intim helyen pl.). Ebből tudni fogja hogy ez téged zavar, ha bejössz neki le is fogja szedni, és mégse mondtad a képébe hogy undorodsz a hónaljszőrétől.
2011. aug. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

:DDD

köszönöm az értelmes válaszokat! :)

2011. aug. 27. 00:40
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

Legjobb ha elmeséled neki, hogy valamelyik barátnődnek olyan igénytelen pasija van, hogy nem borotválja le a szőrt a hónaalján...


Ha esetleg felhozza, hogy dehát ő sem, amit kétlek, akkor mondd neki, hogy jaj nem azért mondtad, hanem mert az a srác amúgy is olyan bunkó, és ha jófej lenne, akkor ezt fel sem hozod. Ezt csak úgy mellékesen említetted meg és....stb. stb. :-)

2011. aug. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűen csak kérdezd meg, hogy nem zavarja-e a hónalj kutya. ha megkérdezi miért érdekel, közlöd vele, hogy nem tudod, hogy lehet ezzel együtt élni. ennyi. a helyedben én - akár barát akár nem - így egy az egybe megkérdezném. egyáltalán nem bántod meg vele, ha meg ennyitől besértődik, akkor felejtős. hisztis p*csa - még ha pasiból is van - nem kell.
2011. aug. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Vezesd rá, hogy már nem a 70-es években vagyunk és már inkább a borotált hónalj a divat, ami esztétikusabb is, és higiénikusabb is. És hogy szeretnéd, ha erre ügyelne, (mert ha nem, ... én a helyedben otthagynám)
2011. aug. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!