Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hétig tart a menzeszem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hétig tart a menzeszem. Hogy élné meg ezt a kedvesem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. :) Tudom, hogy nem megfelelő a kategória, de a problémám ide is szól, ezért inkább ide írtam.

Az a problémám, hogy a menzeszem 2 hétig tart. nem mindig, van, hogy kevesebb, de 1 hét minimum. Volt, hogy már 2 héten is túlnyúlt. Ráadásul nagyon erős, sűrű, félóránként kell betétet cserélnem, mert egyszerűen fél óra alatt úgy megtelik, hogy ha nem sietek, szanaszét ázok. A suli meg egyenesen kínszenvedés.. Minden szünetben fejvesztve rohanok a vécére, és éjszakai betétet használok folyton. Egyszer kipróbáltam a tampont, egy napig tampont használtam, és azzal sokkal jobb volt, bár az időtartamot nem változtatta, de azért a folydogálás sokkal könnyebb volt. De azt anyukám nem engedi használni, ilyeneket mond, hogy r*bancoknak való... mikor szerintem nem. Voltam a bajommal orvosnál (mert hát ez mindig így volt), de csak legyintenek, hihetetlen :/ egyszer kaptam gyógyszert, hogy szedjem hónapokig, de sajnos nem tudott hatni.

Ebből gyökerezik a másik baj, hogy mi lesz, ha majd együtt lakom a barátommal? nem tervezzük még, vagy ilyesmi, csak néha ábrándozok róla:) majd ő is elnézi, hogy éjjel óránként megyek wc-re?

Főleg az lesz majd a baj, hogy 2 hétig nem szeretkezünk. És majd félnem kell, hogy elázok ott is az ágyban éjjel? Mert ígyis duplán teszek be éjszakait alvásidőre, és mégse... mi lesz, ha majd együttélek vele?:/

A fiúk hogy állnának a dologhoz?

16/L

köszi ha valaki elolvasta!:(


2011. aug. 27. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát márpedig ezt orvosnak is látnia kéne. Mármint úgy, hogy foglalkozzon is vele. Talán a fogamzásgátló szedése is megkönnyítené a dolgod.

Anyukád hozzáállása a tampont illetően pedig érthetetlen. De egyáltalán, mi köze hozzá, hogy mit használsz?

2011. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 lockstock ***** válasza:
100%

Először is: anyádnak semmi köze hozzá, hogy mit használsz! Ha neked a tampon jobb, akkor használd azt, csak győzd anyagilag. Másodszor: Írass fel fogamzásgátlót. De ne a legújabbat, hanem egy régebbi fasjtát, abban több a hormon egy picit és jobban beállítja a ciklusodat. Napok alatt letudod majd az egészet. De kell 3 hónap mire rááll a szervezeted. Ha háziorvossal meg tudod oldani, akkor irass Gracialt. Problémás esetre azt szokták írni a nőgyógyászok. Bár szerencsésebb lenne meglátogatni 1 nőgyógyász.


25/F

2011. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ez nem egészséges :S

Ha 8 napnál tovább tart, az már nem olyan jó dolog...

És az, hogy 2 hétig, méghozzá úgy, hogy nagyon erős...

Lehet, hogy nőgyógyászhoz kéne menned :S Próbáld meg mégegyszer az orvost szerintem, hátha tud valamit mondani. Lehetőleg másik orvost, mert ez így nem jó.

Amúgy a tampon az tényleg jó ötlet lenne. Ha az is hamar megtelik használj mellé betétet is, úgy jobb lesz :) Vagy használhatsz 1-el nagyobb méretet, de csak ha fel tudod helyezni :)

A fiú dologhoz nem tudok mit mondani :D Minden pasinak más az igénye. Ha szeret kibírja :)

2011. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

egyetértek veletek, az az egy a bökkenő, hogy anyukám nem enged fogamzásgátlót szedni, pedig már egyszer kérdeztem tőle, tud-e róla, hogy az belőné kicsit, de kijelentette, hogy ehhez még fiatal vagyok, és ne gondoljuk a barátommal, hogy xy...

de azért megpróbálom:)

és a tamponra is ráállok szerintem. köszönönöm :)

2011. aug. 27. 10:30
 5/11 A kérdező kommentje:
ez is jó ötlet, tuti hogy orvost kellene váltanom. ez olyan nemtörődöm, hogy az nem igaz:D :/
2011. aug. 27. 10:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek is hasonló problémája volt, ő tampont használt, de azt amit a nők szülés után használnak és még így is szenvedett. Nem tudom milyen orvosnál voltál, de hogy csak legyintett... menj el normális nőgyógyászhoz és írass fel fogamzásgátlót, mert ez nem normális. Sztem ez fontosabb, mint hogy 2 hétig nem tudtok lefeküdni, ha szeret a barátod akkor megérti. És mire összeköltöztök már nem lesz ilyen problémád, ha teszel ellene.
2011. aug. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
A menszesznek 6 napig kellene tartani normális esetben!Az első 3 nap erősebb majd az utoló 3 nap gyengébb és a 6. napra már elmúlik.Ilyenkor ám sok vasat veszít a nő szervezete meg folyadékot!Ha nem akarsz vérszegény lenni akkor keress fel egy nőgyőgyászt mert valószínű, hogy valami hormonális probléma állhat a háttérben.DE NE VÁRJ VELE SOKÁIG!
2011. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az előzők jókat írtak, feltétlenül menj el egy normális nőgyógyászhoz.

Én inkább arról írnék, mi legyen majd, ha lesz fiúd az alatt az 1 hét alatt:


ha neked nem jó, ezalatt nem lehet majd szeretkezni... talán a vége felé, mikor már gyenge a vérzés.

De annyi mindent lehet még tenni, ami mindkettőtöknek örömet okoz! Van cicid, van kezed, van szád... ha szeret, biztosan megérti, hogy most ez a jó megoldás.

Ha pedig nem érzed magad olyan jól közben, akkor kezdje egy negyed óra simogatással: takaró alatt a hasadat. Ez segíteni szokott, és közben a kedved is megjöhet...

2011. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj el másik orvoshoz. Ilyen vérzés nem normális, akár vérszegény is lehetsz tőle.

Nem feltétlen a tabletta a megoldás, hanem egy normális kivizsgálás.

16 évesen mehetsz egyedül is dokihoz, ha az anyukád ekkora idióta (már bocsánat..)

2011. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előzőekkel, menj el egy másik dokihoz. anyukád meg tényleg idióta, már bocs. mi az, hogy a tampon ribancoknak való?????? ismeri egyáltalán a szó jelentését? és azt is tudhatná, hogy bizony szoktak menstruációs gondokra fogamzásgátlót felírni.
2011. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!