Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor hova? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor hova? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
holnap lesz a második randim a barátommal és szerintem eljutunk az első csókig (nekem az első neki már nem) hova tegyem akkor a kezemet ?? segítsetek léccike köszi előre is a válaszokat !! :DDD
2011. aug. 28. 00:21
 1/7 KartoffelKatze ***** válasza:
Hát, mivel neked ez az első, de neki nem. Így szerintem rá bízhatod magad.
2011. aug. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vállaidra.
2011. aug. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én letepertem. :$ lány vagyok és nekem első volt neki sokadik ő előtte is simogatott,fogdosott,meg kaptam puszikat,aztán ahogy megcsókolt egyszerűen csak jött szóval az én kezem rajta volt végig (: lehet hogy közrejátszott hogy már nagyon vártam azt a csókot.


ha félénkebb vagy akkor szerintem nem kell semmit csinálni,max azt amit ő,ahogy érzed.Ha nem csinálsz a kezeddel semmit az sem baj még,majd belejössz egy idő után.

17/L

2011. aug. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:23


ez nagyon tetszett :D


hagyd, hogy sodorjon az ár


ha tuti győzelmet akarsz a farkát markolod meg jó erősen :D

2011. aug. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na,kérdező,megtörtént? mi volt? (:
2011. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
tedd a kezed a nyakára, vagy túrj bele a hajába! :D 18/l
2011. szept. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ott leszek a barátod háta mögött majd megfogom a kezed
2011. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!