Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova hívjam el? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívjam el? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Osztálytársamról van szó(lány).

Nem tudja hogy bejön nekem, majd megutdja, de most nem ez a lényeg^^

Mit gondoltok hova hívjam el(első alkalom)?

Vagy Ti, kedves GYIK-ezők, minek örülnétek, ha esetleg Ti kerültök ilyen helyzetbe?

Sok jó válasz, sok zöld ujjacska:D


2011. márc. 13. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Legelőször a legjobb szerintem sétálni menni, vagy legalábbis olyan helyre, ahol látod az arcát rendesen, és tudtok beszélgetni(színház, mozi kizárva).
2011. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akárhova...

Hívd el sétálni,vigyél neki egy szál rózsát,hívd el magadhoz ps-ezni( csak vicceltem)

Hívd el moziba nézzetek meg egy jó filmet,kávézóba,plázába vagy akárhova...de a lényeg az belül van:)

Légy vele kedves és udvarias:D

2011. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Először csak ugy hívd el hogy találkozzatok ha megvan ráérsz gondolkodni hogy hova menjetek... ez csajfüggő szerintem nagyon. mozi színház semmiképp mert ott nem tudtok egymásra figyelni valami nyugis helyet javasolnék, jön a jó idő akár a természetbe is sétálgathattok :D
2011. márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, csak tudjátok, Ő nem olyan érzelgős:D

Inkább kicsit extrém lány,de imádom:D

Valami különleges helyre gondoltam.

Vidámpark, kalandpark, vagy hasonlók.

Szerintetek?

2011. márc. 13. 16:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a csaj mennyire van tisztába az érzéseiddel. Ha sejti, valamilyen jelekt adtál, akkor lehet bátrabban, ha totál nem tud, és nem sejt semmiről, akkor elég az is, hogy suli után elhívod mekibe(pl. szerzel mekis kupont, és megkérdezed, hogy nem jön-e el, mert beakarod válltani.) Vagy valahová elkisérne-e, vásárolni, megvenni ezt-azt amire egy havert is elhívnál, aztán ott már egy kicsit kezdeményezhetsz, le tudod venni van-e esélyed, mert ha nincs semmi, akkor égés randit kérni.

18/l

2011. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez a meki egéész jóóóó ötlet:DDD
2011. márc. 13. 16:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudom, egyszer egy srácnál bepróbáltam:D Pedig amúgy nem vagyok túl kezdeményező, meg amúgy is, úgy vagyok vele, hogy a fiú kezdeményezzen..

(hozzátenném a srácnak nem volt pénze, még azt is felajánlottam adok, és majd visszaadja, de nem fogatta el.:D) A kupon pont napokon belül lejárt, így hatásosabb volt a "csel" így nem volt olyan nyomulós. Szóval szerintem figyeld ki, hogy a csajnál legyen pénz, mert úgy könyebbne elmegy, majd a mekibe te kérj, és a pénzt ne fogadd el tőle.

2011. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

:D

Okés:D

2011. márc. 13. 17:24
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem a mozi jó lenne. első randin pont le esne neki hogy bejön neked mert hát elhívtad így kihagyhatnád azt a szöveget h a szívem csak érted dobog.. majd már mehettek kicsit beszélgetősebb randira. bowling. és mivel sportos, extrém szerintem egy közös strandolás (élményfürdő) vagy biciklizés is belefér :D
2011. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!