Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem most? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem most? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel összeismerkedtem egy buliban, majd elmentünk randizni, ezután elmentünk bulizni kettesben, amikor gyakorlatilag összejöttünk. Most nem tudom mi legyen a következő lépés, hogy szentesítsem a dolgot.. Hova kéne vinnem vagy ilyenkor már áthívhatom?
2011. máj. 8. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, érezd jól magad! Jézusom, mi ez a kötöttség? "Szentesítsem a dolgot" én úgy tudtam hogy 2 ember azért szokott összejönni mert jól érzik magukat egymással :b
2011. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vacsi, mozi egy csendes helyre ahol lehet csillagokat nézni.

De akar át is hívhatod, kérdezd meg tőle, hogy mit szeretne, mert te a kedvébe akarsz járni.

2011. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát úgy értem, hogy nem teljesen egyértelmű, hogy összejöttünk, csak elég valószínű szal még talán egy kis lépés hiányzik. Egyébként áthínám én csak lehet arra meg azt hiszi, hogy csak arra kéne..
2011. máj. 8. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Vacsi, aztán séta a Dunaparton. Megcsókolod és szentesítve is van.
2011. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!