Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számíthatok még valami jóra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számíthatok még valami jóra? Szerintetek reménykedjek még vagy csak 1 alkalom volt a részéről?

Figyelt kérdés
A történet: Nagyon régi ismerősömmel a múltkor lefeküdtünk, megbeszéltük hogy lesz folytatása, minden oké volt...elvileg ma találkoztunk volna megint, de még eddig nem keresett, hogy mi legyen :( 20 évesek vagyunk mind a ketten, nekem még nem voltak ilyen kapcsolataim csak egy komoly,de most úgy érzem hogy örülnék ha lenne belőle több is.
2009. ápr. 18. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk keresd meg te és kiderül, akar-e vmit...
2009. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Beszéltünk, nem találkozunk mert beadandót kell írnia stb...először méregs lettem de rájöttem semmi jogom hozzá hisz nincs köztünk semmi meg tudom hogy tényleg tanul. Azzal nincs baj hogy megkeresem inkább azzal hogy nem merek rákérdezni hogy lehetne e több :S
2009. ápr. 18. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!