Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz ebből valami? Vagy ne is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből valami? Vagy ne is reménykedjek? Várjam inkább a többi fiút?

Figyelt kérdés

15 évesek vagyunk. egy suliba járunk 8.osak vagyunk. falun lakunk szóval nem vagyunk körül véve rengeteg lánnyal és fiúval, de azért vannak. :P

Szóval a suliban régebben nem nagyon beszélgettünk, de nekem mindig is tetszett.

2 éve vagyis hetedik félévétől kb. mindennap beszélünk, nevetünk együtt, de az osztály csak 12 fős. Nem biztos, hogy azért dumál velem, mert tetszem neki csak egyszerűen jófejnek tart.

Ha facebookon mind a 2en fenn vagyunk akk mindig rám ír. De nem ír utánna semmit várja, hogy én kezdjem el a beszélgetést.

de félre ne értsetek élőben is mindig dumálunk. De viszont több lánnyal is dumál. Nem tudom mit gondoljak.

a lány osztálytársaim közül pedig egy nagyon rá van kattanva, de persze tagadja

Az orbitális méretű melleit mutogatja, de mondjuk minden fiúnak(mármint nem az egészet csak úgy hogy a mellkasát előre nyomja vagy előre hajol hogy belássanak szóval ilyenek.)Tudja hogy tetszik nekem de akkor is csinálja vele is.

Lehetek rá féltékeny vagy bármelyik csajra, mert nem tom ki tetszik neki. Lehet, hogy csak félre magyarázom a "jeleket" és tényleg csak szimpatikus vagyok neki. és semmi több.

Az is lehet hogy senki nem tetszik neki és a középsulis lányoknak tartogattja magát vagy már így nyolcadik év végén nem akar senkivel semmit.

Am én már jártam vkivel (szintén osztálytárs), de ő nem.

És itt is szóba kerülhet az az elmélet, hogy a fiúk később érnek.


Vélemény? Őszintén! Ne azt mondjátok amit hallani akarok, hanem azt amit gondoltok, ha vmi nem világos kérdezzetek bátran!!!


15/L


2011. jún. 9. 20:18
 1/2 hör-mör válasza:

Őszinte választ akartál,hát íme!

Az én véleményem az,hogy legjobb az egyenes út.Próbálj meg vele olyan alkalmat keresni,amikor csak ti ketten vagytok/természetesen nem egy szobára gondolok egy franciaággyal!/,tehát a többi lánytól mentesen és kérdezd ki őt,tudod finoman,nőiesen!Mit szeret csinálni,mi szeretne lenni,szabadidejét mivel tölti legszívesebben/,milyeneknek találja a mai lányokat/mondjon véleményt róluk/ ,stb.Tehát próbáld megismerni a szavai,tettei alapján.Ha tényleg komolyan tetszik Neked,akkor ez nem okoz majd nehézséget,sőt még élvezni is fogod,ez olyan lesz,mintha kívülről figyelnél valakit,akiről mondjuk egy életrajzi regényt szeretnél írni.Ja és persze sokkal előbbre fog vinni Téged abban,hogy okosabb,bölcsebb légy a választást illetően!

Sok sikert hozzá!Ha problémád van vagy elakadsz valahol,nyugodtan írj és megpróbálok segíteni!

2011. jún. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A másik eshetőség, hogy "megérett" ő már, csak lehet, hogy neki is olyan elborult belső világa van, mint nekem....persze ezt sokan nem tudják sokáig tartani...( mint mindenki, aki elhatározza, hogy nem iszik, nem dohányzik, nem lesz párja, mert egyedül jobb stb.. ) és csupán azért bezélget,hogy annyira "jól" érezze magát, hogy ne vonhassa magát kétségbe...a másik...

8.-ban a ballagás előtt egy széthúzó osztály is hirtelen össze fog tartani és mindenki beszél mindenkivel....ennek ellenére, ha veled ilyen régóta jóban van, akkor veled, amúgy is haver...az is lehet, hogy nem akarja elrontani ezt a régi barátságot egy ilyen "ostoba" lépéssel, de más felé se akar nyitni....( ha veled beszél, akkor feszélyezve érzi-e magát....megvakarja-e sűrűn a hátát, vagy van-e bármi olyan mozdulata, amit sűrűn és csak a veled való beszélgetés folyamán tesz illetve, akkor, ha más lányokkal beszél? Esetleg összeszorított ajkak, illetve kényszeresen direkt csak a szemedbe néz ha veled beszél, de közben sűrűn elkapja másfelé a szemeit...( nem akar megsérteni azzal tudatosan vagy tudat alatt, hogy megbámul téged lentebbi régiókon ) Beszédtéma választás sem mindegy.....fecsegések, vagy mélyebb tartalmuk is van?...Mert ha fecsegések, akkor csak azért beszél, hogy ne legyen kínos csöndben egymás mellet álldogálás....esetleg emelkedett-e a hanglejtéseés nevetgéltek-e sokat vagy viccelődik-é?....ez mind az, hogy nem akar eltávolodni, de túl közel se akar lenni. )


Illetve jegyezd, meg, hogy a középsuli utolsó évében is mindenki mindenkivel hirtelen beszélni kezd....

2011. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!