Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki magányos? Írhattok kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki magányos? Írhattok kis történetet hozzá hogy ki éppen miért érzi magányosnak magát mire vágyik?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írhattok

És kérlek azok ne válaszoljanak akik hülyeségeket írnának nincs sok humorom úgyhogy légyszives válaszoljanak azok az emberek máshova akik veccesek akarnak lenni.

20L


2011. aug. 28. 13:11
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
14:14es csak az egyes ls lemaradt.
2011. aug. 28. 14:30
 22/33 anonim ***** válasza:
Közelebbi, elérhetőbb célok kellenek. Ez lehet akár egy új telefon is. Például nekem nincs barátnőm, se kutyám, se macskám. 24/F amúgy, de én is szeretnék persze barátnőt, feleséget, családot, házat gyerekeket. Nekem most az a célom, hogy az autómon megcsináltassam a kipufogót (erre van pénz), meg ősszel elvigyem megcsináltatni a kasztnin a rozsdás részeket. :D Érted mire gondolok, ez egy rövidebb, elérhetőbb cél, mint hogy most nekiálljak feleséget keresni, házat építeni, stb. :) Azért fontos, mert ez önbizalmat ad. Ha ezt megtudtad csinálni, eltudtad érni, akkor azt miért ne tudnád. Amúgy sokszor nem a pozitív dolog erősít minket, hanem a negatív. Bizony néha pofára kell esni, hogy megtanuljunk valamit. De miért veszítenél önbecsülést? Majdnem 7 milliárd ember él a Földön, egy darab közülük nemet mondott. És akkor mi van? :) Mondom, akkor úgy fogd fel, hogy nincs vele dolgod. De változtatnod is kell egy kicsit, a nézeteiden, önértékeléseden, nyitnod kell a világ felé. Legalább annyira, hogy kulccsal kinyisd az ajtód, mert egy bezárt ajtón senki nem tud bemenni. Viszont egy nyitott ajtón, még ha látszólag zárva van, de belehet menni. Valaki kinyitja, és benéz, hogy mit talál. :) De az lenne a legjobb, hogyha kinyitnád az ajtód, hogy teljesen nyitva van, és akkor majd mindenki látja, hogy helló, nyitva az ajtó, gyertek bátran. :D Ezzel azt szeretném mondani, hogy egy zárkózott emberrel nem tudnak az emberek mit kezdeni, mert körbebástyázza magát, beleül egy buborékba. De ha nincs körülötted fal, nyitott vagy, és befogadó, akkor máris több emberi kapcsolatod lenne, a világ is színesebb lenne. Én is átmentem ezen a folyamaton, azért írom ezeket. Tudom milyen, amikor nincs senki körülötted, csak 2 ember mondjuk, amikor mindenki szar, mert nem szeretnek téged, amikor inkább nem nyitsz senki felé, mert mit gondol vagy úgy sem akar semmit. Ez butaság, ezeken túl kell tenni magunkat.
2011. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
én magányos vagyok, mert csak egy vágyam van és átérzem a magányát, de az a vágyam is az, hogy legyenek vágyaim! szörnyű ördögi kör! :'(
2011. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Közelebbi céljaim sajnos nem voltak soha. Mindíg nagy dolgokat akartam. A végkifejletet. És keresgettem magamban hogy mit is szeretnék rövid távon de ez annyira nehéz dolognak tűnt hogy erre rájöjjek. Már vannak közelibbi célok mint pl megtanulni táncolni vagy ilyesmi. De köszönöm hogy segítséget:)
2011. aug. 28. 15:03
 25/33 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Pedig a változás pont hogy nem mindig a nagy dolgokban rejlik, hanem a kis, apró dolgokban. :) A tánc jó dolog, segít az önkifejezésben, az is önbizalmat ad, hisz felvállalod azt, aki vagy. :) Sok sikert hozzá.
2011. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Pl: Az autóversenyző is előbb autót tanul meg vezetni, és majd csak idővel, később lesz sikeres versenyző. Végig kell menni a szinteken, lépcsőfokokon. Úgy képzeld el, mint egy hegyet, nem tudsz egyből a hegycsúcson lenni, meg kell ahhoz mászni a hegyet. Tehát, ne a nagy dolgokban keresd a változást, azért mert külsőleg nagynak tűnik. Lehet egy kis dolog megoldásával megoldódik 3 másik is. Lehet van pl. 4 problémád, de annak a gyökere egy problémában rejlik, ha megoldod azt az egyet, akkor automatikusan megoldódik a másik 3. Kis, türelmes, elszánt lépésekben rejlik a változás, nem egy hatalmas, mindent akarok azonnal, ki ha én nem ugrásban. :)
2011. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Ez teljesen igaz. Már csak bíznom kell magamban. Az a legnehezebb. De ha sikerülni fog akkor végre ekezdődik az életem olyan irányban amilyet szeretnék. És ki kell lépnem a filmek világából és a sorozatokéból, mert azzal nem kerülök senkihez közelebb csak egyre jobban egyedül leszek.
2011. aug. 28. 15:18
 28/33 anonim ***** válasza:

14:14-es vagyok


Ne lépj ki a filmek világából! Sőt, művelődj csak tovább ezen a téren, én is nagyon szeretem a mozgóképeket, és imádom, ha egy lánnyal el tudok beszélgetni erről a témáról. Arról nem is szólva, h egy csomó filmmániás srác van egyedül, szóval közel sem olyan tragikus a helyzet, mint gondolnád.

2011. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Egy ideig szíbnésznő akartam lenni. Leginkább külföldön. Angliában mondjuk. De az a gond hogy erről az álmomról lemondtam mert mindíg azt hallottam a szüleimtől hogy nem megvalósítható. De ezért szeretem annyira a filmeket. Azt látom bennük hogy hány életem lehetne színésznőként. Hány fajta képpen lehetne élni. Mennyi mindent megtapasztalnék.
2011. aug. 28. 17:27
 30/33 anonim ***** válasza:

én azért mert szeretnék egy normális baráti kört

most is van de nem érzem az igazinak

2011. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!