Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik, normális válaszokat! FOlytatás alul! Lehet ebből vmi?

Figyelt kérdés

Aztán bejelöltem facebookon, és lájkolgatott, kommenteltnéha néha.. és egyszer csak, találkoztam vele egy másik bulin ,ahol felismert, elkezdett bókolni, odavitt az ismerőseihez, de ott meg kérlelték a barátai, hogy hülyéskedjen és neki ez volt a válasza: Ne nee ne égessetek lee!

És azért egy kicsit szégyenlős maradt egészen a végéig.. Mentünk utána csocsózni, ott is bókolt, én is dícsértem.Aztán elindultunk haza, csoportosan, vagyis nem is haza, hanem egy házibuliba, de én nem mentem velük, mert haza kellett mennem. A srác, egész úton kérlelt engem hogy jöjjek vele, és iszonyú kedves volt, és mellékesen hulla értelmes is ami nálam ritka hogy ilyet mondok.Nagyon boldog voltam utána, hogy ennyire jól sikerült ez az egész. Aztán rá két napra megláttam chaten, ráírtam, beszélgettünk, igazából olyan aranyos beszélgetés volt.. dee nem igazán kérdezgetett vissza.. szóval én kérdeztem pl. hogy mit spotol, meg ilyesmi.. de mondjuk eltelt 1 perc és azért elkezdtem kérdezni tovább.. :) Na amikor már kezdtem elbizonytalanodni, nem írtam neki. Aztán rá 2-3 percre elbúcsúzott hogy nagyon jó volt beszélgetni, és hogy további szép estét, és nagyon jó éjszakát kíván. Én erre olyasmit írtam hogy: neked is hasonlókat, és hogy remélem még találkozunk,mert nagyon jó társaságnak bizonyulsz :D És hogy jó volt látni.. na most kb. erre rá 2 hétig nem is láttam, nem is hallottam róla facebbokon. Kiderült hogy edzőtáborban volt, meg nyaraláson.. és a többi. 19.-én volt a szülinapja felköszöntöttem, hogy REMÉLEM majd szóban ismegtehetem ezt. Hazajött 26.-án, és elhívta a barátja a zp-be persze engem is és mondta hogy én is jövök. A srác belegyezett (mellékesen megjegyzem hogy edzőtábor-->hullafárasztó és mégis elmenne buliba.. na ez már vmi, gondoltam én) persze a végén szegénykének le kellett mondania, amit megértek. Nem ünnepelték meg a családdal a szülinapját, akkor hulla fáradt. Én meg írtam neki egy sms-t is hogy jó pihit neki. Visszatérve a felköszöntésre.. nagyon aranyosat írt vissza: köszönöm szépen, és lehet róla szó :D <3 :)) így. Én meg azt: Várom a javaslatokat :D <3. na, és 2 nap múlva lesz egy koncert, a zp-be ahova ő is jön ELVILEG de ez a facebookon esemény alapján van így..


Sztetek lehet ebből vmi?? És ha igen, akkor megpróbáljam a Keddit BIZTOSRA megbeszélni vele? pl. kirakom a falára a linket, hogy menjünk? :D Bocsánat hogy sokat írtam!:)


2011. aug. 28. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Jézusom, képes voltam ezt végigolvasni? :O


Amúgy ne parázz, sanszos hogy lesz valami

2011. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én végigolvastam Dante Isteni színjátékát, de az ehhez képest semmi!


Amúgy én nem élném bele magam a helyedbe!

2011. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
tuti hogy lesz köztetek valami és szerintem be jössz a srácnak!;) de te ne nyomulj túlságosan inkább üzibe írj neki ne a falára és beszélgessetek sokat kérdezgesd hogy hogy telik a hétvégéje és beszéljetek meg valami közös programot :)
2011. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én sem akarom magam beleélni. Nem szeretnék csalódni. De akkor mit tegyek?
2011. aug. 28. 14:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem vagyok egy nyomulós fajta, csak részletesen leírtam a történtetekt. Am. ez kb. 3 hónap alatt történt. Köszönöm mégegyszer!:)
2011. aug. 28. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!