Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én kedvezményeztem, ő a füle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kedvezményeztem, ő a füle botját sem mozdítja, folytassam?

Figyelt kérdés

egyszer volt, hol nem volt megtetszett egy szép lány. Ezzel a lánnyal már találkoztam néhány bulin és Facebookon néha dumálunk s küldünk egymásnak puszit a fb-n. Én a fb-s képeivel készítettem neki egy szép vidóklippet(foto-videós akarok lenni s van már tapasztalatom)


Tetszett neki a klipp, youtube-ra feltettem úgy hogy csak ő lássa (akinek megvan a link tudja megnézni), üzenetként elküldtem neki, ő megnézte, majt továbbküldte valakinek, a videó 20X lett megnézve s kapott 1 bd dislike-t de a csaj azt mondta nem tőle mert neki tetszett. Beismerte hogy továbbküldte a videót, de hogy kinek azt nem árulta el. A videó zenéje a "szeretni valakit valamiért" c szám volt, édes mesefigurákat mozgattam benne s beletetettem az ő fb-s képeit is.


Egyenlőre a fb-s puszik még mennek de lehet hogy csak hogy gyűjtse, nem azért mert engem puszilgat hanem csak egyszerűen gyüjti. Mindig én kedvezményezek beszélgetést a fb-n és a képeihez ha írok valami akk küld egy ":X ;) :D :P" smileyt egy köszyvel.


Hogy derítsem ki hogy akk összejön e a dolog vagy sem?


Kiegészítőként olvasd el ezt a kérdésemet+válaszokat is kérlek: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Tehát akkor mi legyen, hagyjam az egészet a fra*cba vagy milyen módon tudjam meg h egyáltalán megéri vele foglalkozzak?


2011. aug. 28. 16:31
 1/5 Tajparaszt ***** válasza:
Randira hívtad már?
2011. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek veled! Szerintem hagyd a francba. Figyelj azt sose tedd hogy mindig te futsz a csaj után. Elmondom mit tegyél! Ne írj rá. Tűnj el pár napra a szeme elől. Menj bulizni,csajozni. Azt olyan 1 hét után megint tűnj fel. Akkor szerintem rád fog írni vagy meg keress. említsd meg neki hogy elfoglalt vagy, bulizol, van egy pár új barátnőd akikkel elvagy. Gondolom iylenkor már elégé féltékeny lesz de azt majd látni fogod. Ekkora már behállózhatod. Ha nem írna rád akkor tényleg hagyd a fa*szba.
2011. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
kicsit gondolkodj tovább az fb-s beszélgetéseken, mondjuk élő beszélgetésben :D
2011. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fú baker. wowon kérd meg a kezét.
2011. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
második jól leírta
2011. aug. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!