Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura a haverom :/ mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura a haverom :/ mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

van egy fiú

és nagyon tetszik

és egyszer "jártunk" de igazából nem mert csak fészen volt bejelölve hogy kapcsolatban vagyunk

és végül ő "dobott" mert hogy más városban lakunk és csajozik

és ezt mondjuk meg is értem tőle de még mindig csak rá tudok gondolni

és az van hogy most próbálok vele baráti viszonyt kialakítani,de nem veszi a lapot

mindig amikor ráirok chaten,nem válaszol

meg egyébként az is fura hogy egy közös haverunkkal beszélgettünk és kérdeztem tőle hogy és ...-tal mivan mostanába? van bnője? erre elkezdi hogy nincs,állandóan kockul és a lányok is próbálnak vele flörtölni meg minden de csak azt hajtogatja hogy jobb egyedül.

és állitólag azóta csinálja ezeket,amióta velem "szakított"

nem nagyképűségből írom,de lehet hogy azért ilyen mert tudja hogy más városban élünk,ezért megpróbált elfelejteni de ezek szerint nem nagyon megy neki mert a többi lányt meg észre sem veszi?

és mostmár ott tartok,hogy ha nem is lehet az enyém,legalább barátok legyünk

végülis az is jobb mint a semmi

de nem engedi :(

és már volt hogy meg is kérdeztem tőle hogy haragszik rám? és erre csak annyit mondott hogy "nem csak ... ááááh"

mit csináljak? félek hogy elveszítem

előre is köszönöm a válaszokat


2011. aug. 28. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki nyíltan SZEMÉLYESEN mit szeretnél, majd tartsd tiszteletben a döntését. Ha ő úgy dönt, hogy nem , akkor fogadd el, mert eléggé önző viselkedés ha a másikra akarod ráerőltetni magadat.
2011. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ő már lemondott rólad!


És megsúgom, Ő Mindent akart vagy semmit!

2011. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szokjatok el a fészbúkról. sokkal normálisabb életetek lesz.
2011. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igazatok van

de pont eza baj hogy szivesen megmondanám neki személyesen is de Magyarország tökre másik oldalán lakunk

:S

és én nem akarom magamat ráerőltetni ... csak félek mert még itt van előttem az egész élet és mi van ha sose szeretek ki belőle és neki meg évek múlva barátnője lesz?

és akkor meg hiába vártam éveket ....

2011. aug. 28. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
te vagy az Vilma?
2011. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
te vagy az Laci? :O
2011. aug. 31. 18:27
 7/8 anonim ***** válasza:
igen énvagyok :O:O és igen elfogsz veszíteni
2011. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jaj, nevetek
2011. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!