Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez fura taktika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez fura taktika lenne a kiszemeltem megszerzésére?

Figyelt kérdés

Szóval kicsit összetett a dolog,meg már kicsit elkeseredett is vagyok és nincs semmi ötletem.

Van egy srác aki irtóra tetszik,de sehogy se tudom megközelíteni.Próbálnék vele szemezni vagy mosolyogni de elég ritkán látom,és ha látom is le van hajtva a feje vagy csak megy és nem "nézelődik" és esélyem sincs hogy elkapja tekintetem. Lehet én csinálok rosszul valamit nem tudom.

Közös ismerősünk sincs. Viszont van pár ismerősöm akik az egyik legjobb haverjának az osztálytársuk. Arra gondoltam hogy megkérem ezeket az ismerőseimet hogy mutassanak be annak a fiúnak és ő talán segít hogy közelebb kerüljek a kiszemeltemhez.

Csak az a bibi hogy ugye bár a haverja se ismer és mi van ha félreéri a közeledési szándékomat vagy nem tudom igazából én se gondoltam át még ezt a tervemet....

Szerintetek mit csináljak? A srácnak nincs Facebook-ja meg semmi,sehogy se tudom megközelíteni :(

Én 17/L ő 17/F


2011. szept. 25. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem lehet odamenni hozzá és megkérdezni bemutatkozás után egy mosollyal, hogy van e kedve ismerkedni; beszélgetni... olyan nehéz? Nem fog senkinek a sült galamb a szájába repülni.
2011. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szemtől szembe.
2011. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
így van menny oda hozzá az a legtisztább. De nem kezdem el sorolni ,hogy már régszar, ha a lány megy oda hozzá egy fiúhoz mert, ha csak nem egy 10/23 csaj az. Akkor a fiú szemébe romlik az lány "értéke" de tök mindegy a mai kor divatjával nem lehet szembe szállni. Menny oda hozzá aztán kész.
2011. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!