Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek a szerelem ha meleg vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek a szerelem ha meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Szeretnék én is lányoknak udvarolni, mint a többi haverom, próbálkozok is, de mindig az van, hogy egy fiú haverom tetszik meg és belézúgok... Nem lehet úgy rá nézni és akkor jön a nagy csapás, hogy neki egy lány tetszik és össze is jön vele, én meg csak csendbe mosolyogva elviselem... Hol keressek, vagy hogyan tudhatnám meg hamar, hogy a fiúnak van e hajlama erre vagy nincs... Kezdek már nagyon ki lenni, hogy mindig heteroba leszek szerelmes...

Kössz a választ...


2011. aug. 28. 21:43
 1/9 .schwulbini. ***** válasza:
100%
mert azok vesznek körül, nem kell parázni, szerezz meleg barátokat, társaságat, és kevesebb lesz a problémád :)
2011. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 netzsaru ***** válasza:
90%

meg tudod oldani ezt a problémát. Felveszel egy enyhe! benyomást keltő ruhát és fontos hogy szolid legyen, és ne durván meleg kinézetű. Hogy létezik e ilyen ruha? igen, pl egy sztreccses felső amit v alakú férfiak szoktak hordani, ha nem jön be (nem egy napról van szó) akkor felveszel mondjuk egy rózsaszín valamit (póló, ing, boxer?, stb...) és aki majd meglát a ruában és hasonló szándékai lesznek akkor majd bizonyára fogod látni, és ami a legfontosabb, várd meg őt és ne te kezdj ki vele mert lehet hogy félreértett téged!!!

SOK SIKERT

2011. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ez a ruhás dolog nem nagyon jön be de azért kössz... Am meg egyik hetero haverom is jár rózsaszín pólóba néha...
2011. aug. 28. 21:53
 4/9 Józsi 56/F ***** válasza:
47%
angyalkák.hu :)
2011. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Dr. Endressy László ***** válasza:
22%
nem csipázom a homikat.
2011. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 VicToooR x GB ***** válasza:
21%
szval a faxt szereted fuuuuuuuuuuuuuj
2011. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
szarjál rá, egyszer gyere össze egy csajjal, aztán ha még melegnek érzed magad, akkor mondd meg a csajnak, és a szüleidnek, akár még pólót is csináltathatsz magadnak
2011. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
az legyen az utolsó h segbebaszasd magad
2011. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
LEGYEN MÁR 1 KÜLÖN KATEGÓRIA a B*ZIKNAK.......NE IDE ÍRKÁLJANAK :::::::::::::
2011. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!