Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Tetszik egy kicsit bátortalan srác (ő maga mondta, hogy bátortalan). Múlt héten együtt nyaraltunk, kb össze is jöttünk és számot is cseréltünk. De nem hív fel, hanem ezen a héten mindig csak facebookon írt rám, ott pedig nem tudunk olyan jókat beszélgetni, mert én személytelennek is érzem, meghát nem is ülhet mindig az ember a gép előtt, az viszont furán veszi ki magát, ha egy óra után "lerázom"...

Nem szeretek igazán taktikázni, de arra gondoltam, hogy most pár napig nem megyek fel facebookra és akkor ha hiányzom neki hátha sms-t ír, vagy felhív (vagy randizunk, bár ebben még szinte nem is reménykedem)...

Szerintetek jó ötlet, vagy hülyeség?


2011. aug. 28. 22:47
1 2
 1/11 Tajparaszt ***** válasza:
Szerintem jó ötlet.
2011. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy bátortalan embert nem biztos, hogy azzal tudsz aktivizálni, hogy bedobod a mélyvízbe.
2011. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ettől csak jobban meg fog ilyedni,mert azt fogja hinni hogy már nem érdekled.Am van egy testrészed,hogy is hívják? jah igen sarkad,állj rá:D
2011. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lollapv ***** válasza:
ha par napig nem beszelsz vele facebookon azt fogja hinni h le akarod razni....ha eleve batortalan akkor miert nem kezdemenyezel te??, mondjuk utalj a talira, vagy akar mondd el neki h nem tudsz annyit gepen lenni es inkabb talizzatok...
2011. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

azért gondolom, hogy nem fogja azt hinni, hogy le akarom rázni, mert végülis a facebookos dolgot is kicsit én kezdeményeztem, mondjuk nem cseten, hanem üzenetben (megkérdeztem, hogy jön-e egy buliba, ahova tudtam, hogy meghívták). Onnantól kezdve már ő írt rám...

Mivel nekem suli lesz már és ezt mondtam, ezért amúgy is csak keveset tudnék fenn lenni...

2011. aug. 28. 23:02
 6/11 Lollapv ***** válasza:
69%
a kuldj neki egy sms-t es kesobb mar o fog...
2011. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaza. Egyébként a facebook ingyen van, a telefonért fizetni kell, lehet, csak ezért van. Mindenesetre személyesen a jó, az összes többi csak szarakodás.
2011. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hagyd a fenébe, nem ilyenre van szükséged valószinüleg, vagy ha mégis akor nem kérdezted volna ezt...nem fog megváltozni

amugy miylen gyakran találkoztok?

2011. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

én például utálok telefonálni. ha valaki felhív, minél hamarabb lerázom.

lehet ő is.

2011. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hívd fel őt te! én is bátortalan vagyok, de én még facre se merek írni lányoknak, ha ő is olyan akkor telefonhívást ne várj, vedd a kezedbe az irányítást... lehet, hogy ő várja, hogy felhívd :)))
2011. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!