Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan könyv, ami arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan könyv, ami arról szól, hogyan kell bókolni a nőknek?

Figyelt kérdés
Mert a barátomra ráférne egy-két tipp... :) Ismertek esetleg egyet?
2011. aug. 29. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést. :D
2011. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tisztában vele, hogy nem épp a szavak embere, szóval nem sértődne meg emiatt.
2011. aug. 29. 15:17
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
hát van valami állatos könyv asszem dorombolni, ugatni kell néha meg nyeriteni néha röfögni.
2011. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kérdezd alekosz mestert
2011. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A párom, mint mondtam, nem a szavak embere, ő pedig tudja, hogy a bókolással levesznek a lábamról, szeretne boldoggá tenni, de hát nem mindenkinek van meg az a képessége, hogy értsen a szép szavakhoz. Ez egy tök normális kérdés, de felőlem jöhettek az idióta válaszaitokkal, úgyis lepontozom mind, úgyhogy ennyi. :)
2011. aug. 29. 15:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Előző, nagyon hülye vagy. :D


Dehogynincs. Amúgy, ha szép szavakkal nem is tud feltétlenül előhuzakodni, de ha úgy néz rád, hogy beleremeg tőle a lábad, vagy ahogyan megérint már az elcsábít, az felér bármilyen bókkal. :)

2011. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi az alternatív látásmódot, de ez sajnos, nem segít, mert már egy ideje együtt vagyunk, és ha rám néz, azt nem annyira úgy teszi már, ahogy az imént leírtad. Mikor a homlokomra ad egy csókot, az tényleg olyan, hogy egy bókhoz sem ér fel, de szeretném, ha néha kedves szavakkal is simogatna. :) Lehet, én vagyok ennyire költői, vagy csak szimplán egy kis romantikára vágyom, de lényeg, hogy a kérdésemre továbbra sem kaptam választ.

Ha nincs ilyen könyv, akkor mondjátok azt - bár erősen kétlem, hogy ne írtak volna még ilyet. :D

2011. aug. 29. 15:49
 8/12 A kérdező kommentje:

15:20 és 15:31 (gondolom, ugyanaz a személy vagy)


Megnyilvánulásodra csak annyit reagálnék: mindenki magából indul ki. :)

2011. aug. 29. 15:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem egeszen ertem a problemat!


Mit kellene mondania? Mi az, ami hianyzik? Koltoi hasonlatokat es metaforakat varsz tole? Olvasson fel neked Shakespeare-szonetteket!


Ha csak annyi, kell, hogy "dragam, de csinos vagy ebben az uj ruhaban", vagy "hmmm, kicsim, de finom az illatod", akkor nem kell mast tennie, mint kimondania hangosan, amit gondol es amit erez (persze ha tenyleg igy gondolja... habar hazudni is lehet, a legtobb ember altalaban igenyli is, hogy hazudjanak neki, az sok dolgot leegyszerusit es megkimel az igazsag fajdalmatol, de azert a bokolas altalaban akkor tud jol mukodni, ha oszinte!).

Ha ez nem megy neki, akkor nagyszeru onismereti konyvek, tanfolyamok, kommunikacios treningek, ismerkedesi es viselkedesi tanfolyamok, esetleg pszichologusok allnak rendelkezesere! Ezeknek a neten utana tudsz nezni!

2011. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gerti Senger- Még egyszer érzéssel.
2011. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!