Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak is kell bókolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak is kell bókolni?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy tegyük fel,hogy van egy srác aki tetszik..és egy társaságba kerülünk,beszélgetünk stb..mutassam ki,hogy tetszik? éreztessem vele vagy tegyek úgy mintha nem érdekelne? :)


18/L


2011. aug. 22. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

jajj de még hogy :D a fiúk imádják, ha az egyébként is sugárzó egójukat fényezgeted... hidd el, tapasztalat :D elolvadnak tőle


22/L

2011. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen
2011. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk nem kell, mivel gépek vagyunk és alkohollal működünk.
2011. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki mutathatod abban nincs semmi cska a "cuki vagy" meg hasonlókat ne mondj legalábbis mikon nekem azt modnja a csaj hogy jaja de cuki vagy mindig arra gondlok "jaj bár ne modntál volna semmit sem" ez ember függő is ...
2011. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem kell :D a fiúk gépek.nincsenek érzéseik .a távoli jövőből jöttek vissza azért, hogy a nőket szolgálják:D

szóval: igen néha nem árt :)

2011. aug. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy kell, én imádom ha egy csaj bókol, anélkül össze sem jövök vele.

21f

2011. aug. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

persze nem gügyögni akarok, meg,hogy jaj de cuki vagy :D

csak szolidan éreztetni vele,hogy nem néz ki rosszul meg hasonlók :)

2011. aug. 22. 22:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaj imádják. :D Pasim imádja ha dicsérem, mindig "diszkréten" rákérdez mit szeretek benne. Mikor már tizedjére mondtam el, hozzátettem, hogy "de ezt már annyiszor elmondtam" mire "tudom, de olyan jó hallani!" XD.

20L

2011. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!