Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (kérdés rövid)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (kérdés rövid)

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit a volt barátom lévén ismertem meg. 30 éves.Külföldön él, elég ritkán jön haza. Nagyon jól megvoltam vele, de amikor szakítottunk az exemmel, vhogy vele is megszűnt a kapcsolatom. Pár napja sétáltam egyedül, amikor összefutottam vele. Beszélgettünk pár szót, utána mondta h majd megihatnánk valamit később ha gondolom. Igent mondtam. Beültünk egy kávézóba, beszélgettünk. Aztán elcsattant egy csók. Utána elmondta h mennyire szépnek és kedvesnek talál, sajnálja h hónapokig nem is beszéltünk.. én teljesen zavarba voltam, mondtam neki h inkább most vigyen haza. Amikor hazaértünk, ő is kiszállt a kocsiból és szinte egymásnak estünk.. Bejött hozzánk és lefeküdtem vele.. Utána még este elment. Nem tudom mit csináljak, azóta beszélgettünk párszor telefonon, de nem találkoztunk..folyamatosan ő jár az agyamban, hiányzik. De 30 éves, és nem is Magyarországon lakik.. Újra akar találkozni.. szívem szerinte benne lennék, de az eszem mást mondd. Mit tennétek a helyembe? :S

20/L


2011. aug. 29. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkívánt, megkapott. Szerintem ennyi.
2011. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez csak ilyen szexen alapuló kapcsolat lehet? Mert ha még most nem is, szerintem ebből csak az sülne ki... mint mondtad, nem sokat jár haza, aztán most hazajött, és rögtön egymásnak estetek... Nem tudok dönteni helyetted, te dolgod, hogy belemész-e egy ilyen kapcsolatba, hogy jó lenne ez neked vagy sem:) Minden esetre sok sikert!
2011. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha te is akarod a szexet akkor menj bele,mert valószínűleg a srác is most ezért hívogat téged folyamatosan...
2011. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!