Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Ezt írta

Figyelt kérdés

msn-en: "szerelmes vagyok beléd" és küldött egy szívet.


egész jól ismerem egy suliba jártunk ő most 13 éves én 16 leszek. 2-3 hete egy meccsen beszélgettem vele vagy is viccelődtem meg őt néztem de csak úgy flört szerűen, elég szép de nem úgy akartam hogy járjon velem. De attól félek hogy ott vannak nála a barátnői és csak viccből írta vagyis kíváncsi. Meg nem akarom hogy kiírná facre hogy velem jár meg minden, de elég szép arca van. Nem tudom mit tegyek, várjak vele? vagy csak viccből szánta? azt mondta döntsem el mit gondolok róla. Meg most nem is nagyon akarom mivel suli meg minden, de ha nyár elején mondta volna akkor úgy döntöttem volna hogy igen de így... Nem is látom max meccseken.


Szerintetek?


2011. aug. 29. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarod, hogy kiírja face-re, szégyellnéd. Magyarázkodsz magadnak is, azzal, hogy elég szép arca van, mindent megmagyaráz.
2011. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 krvua ***** válasza:
szerintünk télleg ezt írta...
2011. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13 éves? jézus isten ._. keress korod beli barátot/barátnőt
2011. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
utolsó: nem kérdeztem hogy ezt írta e
2011. aug. 29. 18:04
 5/9 Alexander_mágus válasza:
100%
sztem két megoldás van, 1 elküldöd a szarba, 2 elküldöd a szarba
2011. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, kérdezz rá, hogy komolyan gondolta-e, hogy szerelmes beléd. Mert, ha nem akkor hagyd a fenébe, ilyenekkel viccelődik, csak mert ott vannak a barátnői. Kislány még nagyon az ilyen.
2011. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igazatok van :D
2011. aug. 29. 18:15
 8/9 A kérdező kommentje:

sovietunion:


szo pd le pedomaci farkát

2011. aug. 29. 18:17
 9/9 anonim ***** válasza:
sztem beszéljetek meg egy talit és beszéljétek meg
2011. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!