Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi idézetről?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés, amiben egy kérdező arra volt kíváncsi, 'Miért nem zartják fontosnak a mai tinik az udvarlást?" Többek között ezt válaszolták rá:


"erre mit mondjak...? veszek ovszert elindulok partiba 1.5 e a belépő én special nem iszom aztán felszedek valakit és még aznap meghuzom. ennyi:) legális, könnyen megszerezhető, óvszert használva abszolut kockázatmentes és max párezer ft ból megvan. aztán még a hosszutávú kapcs. sincs kizárva.. vaagy otthon siránkozok hogy elkorcsosult ez a mai világ... persze van pár birka akik csak úgy durr bele aztán a csaj meg terhes lesz stb.. de ezeken egy ideig jót derülünk és kész. 17/f"


Nos, ez volt a válasza az egyik kérdésnél. Az én véleményem az, hogy ez a srác egy nulla, azok a "lányok" is akiket ott dönget meg a bulikban, valamint beszélt "komoly" kapcsolatról, szerintem neki ez valami olyasmit jelentene hogy 1-2 hónap járás... És úgy vélem, idősebb korára (25-26 éves) teljesen ki fog égni...


2011. aug. 29. 19:49
 1/3 Mezsaros2008Erno ***** válasza:
REKLÁM:
2011. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%-osan megválaszolta, miért nem érdemes udvarolni a mai csajoknak.
2011. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdésre teljesen jó választ adott, hogy számára miért nem éri meg az udvarlás.

Nem értek egyet persze én se azzal, aki így gondolkodik, de nekem van elég dolgom ahhoz, hogy ne a másikéval kelljen foglalkoznom.


Amúgy meg ne hidd, hogy ez csak a mai tinikre jellemző, régebben is voltak ilyenek is meg olyanok is, legfeljebb régebben nem volt internet, a faluban meg nyilván nem verte nagy dobra, mert se neki se a csajoknak nem lett volna jó, így az emberek kevesebb ilyenről tudtak.

De ha pl olvasd el Móricz Zsigmondtól A boldog embert nagyon olvasmányos és szóba kerül ez a téma is többek között...

2011. aug. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!