Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a férfiakat! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a férfiakat! Hogyan szokjak le erről? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Kiskoromban nem volt túl sok jó élményem velük. Az osztályban jött meg nekem, és a fiúk kb évekkel azután is azzal cikiztek. Többször beszóltak, ha beleszóltam mondjuk egy vitába: A nők csak kussoljanak! HA kicsit idegesebbek voltunk, rögtön jött a kérdés, hogy: menstruálsz? Ha megláttak egy kedves lányt, nem az volt az első mondatuk hogy milyen kedves, milyen szép, hanem az, hogy milyen jó lenne leitatni és jól megdugni. Ráadásul folyton azzal cikiztek, hogy nekik milyen könnyű, nem menstruálnak, ő nekik csak az a feladatuk hogy megd**ák a nőket, és majd azok helyettük kihordják a babát meg ilyen hülyeségek. Emiatt gyűlölöm a férfiakat! Kinövöm? 17/L
2011. febr. 11. 15:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
7%
Érdekes, a többi lány ezt fel tudja dolgozni. Apád verte anyádat kiskorodban?
2011. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem
2011. febr. 11. 15:31
 3/21 anonim ***** válasza:
5%
Ne a férfiakat gyűlölöd, hanem önmagaddal kapcsolatban vannak olyan érzéseid, amit a rossz kategóriába sorolsz. Szembesülj velük, és tudatosítsd, hogy nem tudsz változtatni a dolgokon, ezért nyilván nem a te sarad és nem érdemes rajta tovább problémázni.
2011. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Most mondjam, hogy én meg a nőket? Előbb utóbb biztos kinövöd, persze ha nem fogsz csalódni. Vannak értelmes, rendes fiúk is.
2011. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 PT-Daniel ***** válasza:
13%

Ahogyan a lanyok sem egyformak, ugy a fiuk sem! Nem itelhetsz el minden ferfit azert, mert egy par kamaszsrac csak humorral tudta feldolgozni az osztalyban rendezett verengzesedet...


De komolyan! Probald magad szabadda tenni az elöiteletektöl. Nagyon sok örömtöl fosztod meg magad, ha nem adsz eselyt valakinek, aki nem ugy viselkedne.

2011. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem neked nemcsak a srácokkal van bajod hanem menstruálsz...
2011. febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem, nekem semmi bajom nincs a szüléssel, menstruálással...inkább menstruálok egész nap, csakhogy majd egyszer a kisbabámat foghassam a kezemben :)
2011. febr. 11. 15:52
 8/21 vodevil ***** válasza:
44%
Jó sok gyökér "férfi" van, főleg a te korosztályodban, válassz körültekintően és akkor nem fogod őket meggyűlölni. Csak rajtad múlik.
2011. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Ez elég szar lehet, én imádom őket és nem tudnék létezni nélkülük. Egy erős férfi, aki mellé, mellébújhatok, de nem csöpögős és nem fojt meg a szeretetével, értelmes, jó a humora, áhh imádom őket,ha nem lennének ki kellene találni őket :)

És hidd el nekem, hogy megbízhatóbbak a nőknél. ők nem pletykálnak,nem tetszik meg nekik a pasid,nem akarnak mindig versenyezni veled és nem fogják elmondani a titkaidat, ha rájuk bízod. Ez nem mindenkire igaz, ez az én tapasztalatom:)

2011. febr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
46%
Szerintem nem kellene ilyenen aggódnod majd minden fiú vs férfi majd egyszer rájön milyen is az mint én is mikor komolyabban szerelmes lettem egy lányba.Azóta eltelt 8 esztendő és 3 szép,gyönyörű gyerekem van életem szerelmétöl
2011. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!