Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért k*znak le? Nem hinném,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért k*znak le? Nem hinném, hogy van joguk ehhez a kijelentéshez

Figyelt kérdés
Három sráccal kevertem (vagyis smároltam, persze nem egyszerre), és semmi más nem volt. Olyanokat terjesztenek, h orál volt meg petting meg hasonlók. Engem mondanak ezért qrvának, de akit minden srác ölelget, meg mindig piás az nem az. Nem tudom, milyen jogon mondják ezt. Nem hinném, hogy ők jobban tudják mint én. (ja és ez a 3 csávó a város "nagymenői", akik közül egyikbe szerelmes is vtam, de ő nem közölte velem, h csak smárolni akar.)
2009. ápr. 18. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

,,de akit minden srác ölelget, meg mindig piás az nem az. ''

Dehogynem...


És mi az hogy nem egyszerre?

Eltelt köztük pár perc, vagy hónapok?

2009. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A XXI. században éls, azért qrváznak le.

Sok mindenki kap olyan kijelentést, ami nem igaz rá, és semmi közük hozzá. Engem is qrváztak már le, pedig 16 éves vagyok, és még az első csók sem volt meg...

2009. ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy nem a nagymenőkkel kellene foglalkoznod.Talán csak szájhősködnek pedig még nem is történt velük semmi.Ne foglalkozz velük és azzal,h mit mondanak,ha tiszta a lelkiismereted akkor ne akadj ki rajta.Mások meg döntsék el,h kinek hisznek.
2009. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is csak szajhoskodnek. viszont az nagyonis lenyeges h milyen idointervallumba volt a 3 srac. mert ha orak vagy napok kerdese.....az azert nem tul fenyes az "imidzsednek"
2009. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz ezzel. nincs az a nő, akit legalább egyszer életében ne illetne vmi észkombájn ezzel a "hízelgő" jelzővel. még azokat is lek.rvázzák, akik éppenséggel szüzek. kik k.rváznak le? fogadni mernék, hogy irigy libák. az ilyenek szemében már attól is k.rva leszel, ha csak simán szebb vagy mint ők. a női féltékenység csúnya dolgokat hoz ki belőlünk, tapasztalat.

(23/nő)

2009. ápr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az első srác volt februárban, a 2. júniusban, a 3. decemberben.... Ez nem hinnén h kicsi "intervallum". És köszi a válaszokat! :)
2009. ápr. 19. 09:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán ök máshogy 'emlékeznek' a dolgokra,és ezt el is terjesztik...vagy te emlékszel rosszul. hihihi--Bocs. 23 éves vagyok,és engem is qrváztak tinikoromban,igy utólag visszagondolva azért adtam rá okot. Na nem csöröztem mindenkivel,csak elég kihivóan viselkedtem. Persze akkor én voltam felháborodva,hogy mondhatnak ilyet,na de mindennek megvan az oka. Nézz magadba! Nekik biztos nincs okuk? :) Nem bántani akartalak egyáltalán,kérlek ne vedd annak!
2009. ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!