Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mas is gondolkozott mar el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is gondolkozott mar el ezen? Normalis, h engem ez zavar?

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg, h a volt baratnom, akivel egy evig voltam egyutt kb ket hete egy buliban lefekudt egy idegen pasival.

Tudom nincs kozom hozza, de zavar, h en 1 honapot vartam ra, mert ugye neki ez nem ugy megy....

Es raadasul nem ez az elso, h igy jarok.

Nem szuz lanyokrol van szo egyebkent es a legrosszabb, h most is alakul egy kapcsolat es felek, h megint at leszek nyomva a palankon:S


2011. aug. 30. 12:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalmad.

Normális, mert a legtöbb embernek nincs. Max nagy arca van de az önbizalom az nem nagyképűség.

2011. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Dr. Endressy László ***** válasza:

Téged ez miért zavar? Azt csinál amit akar már. Lehet ha tudná h. téged ez zavar még 1 hetet se várt volna. lépj túl ezen.


Másik kapcsolat tiszta lappal indul, sose feledd.

2011. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Igazad van, nincs közöd hozzá.
2011. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Hailey13 ***** válasza:
hát, nincs hozzá közöd, de szerintem nincs ember akit nem zavarna. képmutató r*banc, ne foglalkozz vele..:D
2011. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Es miota nem jartok?
2011. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha nem te vetted el neki a szűzességét akkor járásodkor is képes lehetet rá csak te nem nyomultál rá. Meg nem komoly kapcsolatot akart az az idegen pasi te meg komoly kapcsolatban voltál. Egy szajha, nem kell vele foglalkoznod már.
2011. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Egyebkent szal ugy erzem, h at lettem vagva, mert nekem eloadjak, h jaj nekik ez nem ugy megy massal meg...

Mi szukseg van erre?

2011. aug. 30. 12:32
 8/24 A kérdező kommentje:
Jah es kb masfel honapja szakitottunk.
2011. aug. 30. 12:36
 9/24 Dr. Endressy László ***** válasza:
akkor vegyé revanost... dugd meg ha 1x rákérecckedik aztán nyomjá a szájába egy régi papír 200-ast.
2011. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
nálam ez olyan hogy ha valakitől többet is szeretnék, mert szimpi vagy netán több annál akkor azzal nem fekszem le rögtön, kell az udvarlós időszak az ismerkedés...viszont megesett már velem is buliban hogy elmenem vadidegen pasival 30perc után szobára, mert tényleg csak egy menetre volt szükségem.....
2011. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!