Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mas is gondolkozott mar el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is gondolkozott mar el ezen? Normalis, h engem ez zavar?

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg, h a volt baratnom, akivel egy evig voltam egyutt kb ket hete egy buliban lefekudt egy idegen pasival.

Tudom nincs kozom hozza, de zavar, h en 1 honapot vartam ra, mert ugye neki ez nem ugy megy....

Es raadasul nem ez az elso, h igy jarok.

Nem szuz lanyokrol van szo egyebkent es a legrosszabb, h most is alakul egy kapcsolat es felek, h megint at leszek nyomva a palankon:S


2011. aug. 30. 12:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"jaj nekik ez nem ugy megy"


Ez színjáték:) Vagyis szavak. Mondani bármit lehet nem tudtad? Legközelebb ne dölj be ilyenen. Ha valakivel komoly kapcsolatot fogsz kialakítani neked ő nem fogja elmondani, hogy mekkora ribanc, vagy hogy félre lép. Szép dolog hinni valakiben, de hülyének lenni még rosszabb.

2011. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Zseniálisak a nők... (igen, nagyon ironikus voltam)
2011. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Beképzelt pasik vagytok az biztos....
2011. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Miért vagyunk beképzeltek? Mert azt mondjuk mi férfiak ilyen nőkre, hogy qrva mint te? "viszont megesett már velem is buliban hogy elmenem vadidegen pasival 30perc után szobára, mert tényleg csak egy menetre volt szükségem....." Az én szememben az vagy és leszek beképzelt, ha ez ezzel jál:) Viszont akkor is igaz rád;) Sok értelmes normális lány van:) Miért foglalkoznék akkor ilyen nőkkel?:D
2011. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Akkor miért akarod lefektetni az első randi után....akkor már rendes csaj ha veled fekszik le az első percben?

El kellene dönteni hogy keféltek vagy kapcsolatot építetek....

Nem kértem pénzt, nem szédítettem senkit tisztámat mindent az elején, és tudod a nőknek is lehet szexéhségük attól hogy ezt kielégítik még nem (mind) ribanc.....

2011. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy a szex maga erősíti az érzelmet....

Nálam pl nem jobban megtudok ismerni egy illetőt mikor ez a faktor még nem kerül be a kapcsolatba, és ezt kihasználom ezért van hogy ha valakit "kedvelek" nem adom magam oda neki rögtön, másképp működünk ezt egy kicsit tolerálni kelleme.....

2011. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy működtök! Nem én fekszek le első nap! Te megtetted és mit mondjak rá? Az vagy egy qrva:) Magyarázhatod, hogy ingyen csináltad akkor is megtetted egy vadidegennel. Tisztában vagyok azzal, hogy akik egyéjszakásba belemennek azok komoly kapcsolatban másképp csinálhatják;) De nekem meg van annyi eszem, hogy ismerkedéskor rájöjjek, hogy milyen az a csaj:D
2011. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Lehet en fogalmaztam rosszul, de akkor meg egyszer.

Engem az zavar, h beallitja magat, h o nem tudna rogton lefekudni egy pasival, mert bla bla bla.

Aztan meg megteszi.

Magyarul hazudott nekem.

2011. aug. 30. 13:07
 19/24 anonim ***** válasza:

Pontosan értjük, miről beszélsz, kedves kérdező, a hölgyek nem értik a problémát...


A gond az, hogy nem hiszem, hogy meg lehet magyarázni azt, hogy éppen azt várakoztatod akár hónapokig, akit szeretsz, mert "szükséged van az udvarlásra", vagy csak mert simán jó kislánynak akartok látszani, ellenben amikor "csak egy menetre van szükséged", akkor harminc perc is elég egy ismeretlennel!!!


Na ezek után milyen erkölcsi, logikai, vagy lesz*rom, bármilyen tetszőleges alapotok van arra, hogy megvessétek azokat a fickókat, akik nem udvarolgatnak nektek, hanem pont ezt a 30 percet szánják rátok.


Nem, nem az a bajom, hogy 30 perc után képes vagy lefeküdni valakivel, hanem, hogy a normális szándékú, párkapcsolatot kereső pasiknak meg megjátszod magad, udvaroltatsz, és persze, a beképzeltek mi férfiak vagyunk, mert hülyének nevezünk, ha hülye vagy.

2011. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ezt a sok alpari parasztot, aki osztja az eszt meg itt "qrva"-nak nevez egy lanyt, azert mert O belement egy 1 ejszakas kapcsolatba? Milyen alapon itelkeztek ti barkirol is???


Kerdezo:

Te meg ne emeszd Magad ezen. Sokat voltatok egyutt, az ex meg bevallalta. Es az is lehet, hogy mar korabbrol ismerte a sracot. De ha nem is ismerte korabbrol, akkor is bocs, de joga van hozza, hogy ugy elje az eletet, ahogyan akarja.

2011. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!