Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszakadt az óvszer, de időbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt az óvszer, de időbe észre vettük így nem lehet semmi baj?

Figyelt kérdés
Hátú pózban csináltuk és megnéztem az óvszert hogy áll utána csináltuk tovább nemeréztem semmi különöset és egy 7-8 másodperc múlva megint rákukkoltam és kiszakadt -.-", de nem élveztem bele sőt akkor még nem is élveztem,elő váladék se volt.Így nem lehet semmi gond ugye?16/F 16/L Kérem szépen rendes válaszokat. Köszönöm előre mindenkinek!
2011. aug. 30. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendes válasz: ha már szexeltek, akkor VAN előváladék. Nem értem mostanában ezt a hülyeséget, hogy kitaláljátok, hogy nem volt előváladék -.-
2011. aug. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BlackSword ***** válasza:
Persze hogy van esély... Mindig van...
2011. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Pár nap múlva vegyetek egy tesztet. Van rá esély, hogy terhes lett a lány.

2011. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van esély, de kicsi.
2011. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi az a hátú póz?
2011. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mi számít nálad bajnak.

Mert ha a csaj terhes lesz, és az nem baj, akkor valszeg nem lehet baj. De ha baj, ha terhes lenne, akkor igen, lehet, mivel ugye kiszakadt az óvszer.

Ha meg attól félsz, hogy egyikőtöknek valamilyen nemi betegsége van, akkor azt is elkaphatta a másik, és az is baj gondolom.

2011. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!