Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok ha kapnátok levelet egy olyan fiútól akit látásból ismertek csak, még soha nem beszéltél vele?

Figyelt kérdés

Fb-n, iwuwe, vagy e-email-ben írna a srác hogy szeretne megismerni. Tegyük fel hogy nincs barátod.

Mit tennétek? kinevetnétek? csak úgy kitörölnétek a levelet? Visszaírnátok valamit?

Ha bejön a srác akkor visszaírtok neki?


2011. aug. 30. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Végül is megér egy próbát.
2011. aug. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem pont ez volt, egy ismerősöm ismerőse elkérte az e-mail címemet,és írt, hogy szívesen megismerne.:) Úgy voltam vele, miért is ne. Jó ideig csak neten "beszéltünk", majd találkoztunk, és azóta együtt vagyunk:)
2011. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Grat:)
2011. aug. 30. 15:11
 4/9 anonim ***** válasza:
ha tetszene akkor örülnék, hogy írt és válaszolnék
2011. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer utaztam a buszon és láttam,hogy egy srác nagyon néz engem.Még aznap megkeresett iwiwen,hogy szeretne velem megismerkedni.Ugyan az említett busz végállomása egy Budapest környéki település,szóval esélyes volt,hogy ott lakom,de így is több ezer fiatal lány adatlapját kellett végignéznie,mert nem tudott rólam semmit.Egy ideig beszélgettem vele,hogy megtudjam,ki ez a kitartó srác.Egyébként nekem annyira nem jött be (se külsőleg,se belsőleg),szóval nem lett belőle semmi.De egy próbát megér.


21/L

2011. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobban örülnék, hogyha inkább odajönne, mikor legközelebb lát...
2011. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pont ezt tettem, csak verasekben mondtam el, hogy mit érzek a lány iránt, de nem írt vissza. Később azt is láttam, hogy pasija is van :(
2011. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha bejön a srác akkor persze visszaírnék, ha nem, megmondom neki, hogy nem vagy az esetem és kész.
2011. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ha tetszene akkor biztos hogy vissza írnék neki De csak ha nem lenne addigra pasim
2011. aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!