Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhesség, vagy inkább valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség, vagy inkább valami más?

Figyelt kérdés
Tiszteletem.A kérdésem a következő : Barátnőmmel óvszerrel és megszakítással is szoktunk védekezni.Most kicsit félünk mindketten,hogy esetleg terhes,nem jönne most jól a baba,még várnánk vele pár évet! A tünetei a következők : Én úgy látom hogy kicsit megnőtt a hasa,a menstruációja 2 hónappal ezelőtt késett 10 napot,aztán megjött,azóta rendesen megjött neki,sőt,van hogy hamarabb 4-5 nappal. 2 hónappal ezelőtt amikor késett csináltunk 2 tesztet,mindkettő negatív.Most mégis kicsit félünk,megjött neki a legutóbbi menses,ugyanojan volt és 5-6 napig tartott.Ma volt neki barnázása.Szóval ez az egész dolog érdekes,mi állhat a háttérben? Válaszokat előre is köszönöm. Tisztelettel : Ferenc
2011. aug. 30. 16:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
te terhes vagy
2011. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Hízik basszus.
2011. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Azért ennyire nem kellene paranoiásnak lenni.

Megjött-->szinte biztos, hogy nem terhes.

Negatív a teszt--> szinte biztos, hogy nem terhes

Megszakítás+óvszer-->szinte biztos, hogy nem terhes


Meg azért egy 2-4 hónapos terhességet már csak észrevennétek.


Nem terhes a lány.

2011. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az első kettő húzza le magát ahol akarja,ha ti lennétek így másképp vélekednétek.. az utolsónak köszönöm a válaszát,csak ez a barnázás a fura dolog,meg az hogy 20. napjára jön meg neki az utóbbi két hónapba a mensese.Egyébként hallottam olyanról,hogy nem mutatja ki a teszt,meg olyanról is,hogy valaki akár végig is menstruál.
2011. aug. 30. 17:52
 5/18 anonim ***** válasza:

Alapvetően a terhesség legkorábbi tünete a menzesz elmaradása. Az nem terhességi tünet, ha hamarabb jön meg. A barnázás szintén nem terhességi tünet.

Szerintem menjen el orvoshoz. Egyrészt azért, mert ti akkor sem tudnátok megnyugodni, ha felvásárolnátok egy patika összes tesztjét és mind negatív lenne, másrészt mert a 20 napos ciklus és a barnázás nem éppen normális.

Harmadik voltam.

2011. aug. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
szerintem sincs semmi baja a barátnődnek, barnázás normális dolog menstruáció végén, az hogy 20 napos meg lehet a szex miatt kicsit felborult hát van ilyen. tuti hogy nem terhes
2011. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát ezaz,hogy ez nem normális dolog.De nem akar elmenni dokihoz,hiába mondom neki!Amúgy ez a 20 napos ciklus csak 3 hónapja tart,amúgy 28-asok a ciklusai.Valami betegség biztos áll a háttérben,én valami hüvelyi fertőzésre gyanakszom! Köszönöm szépen a válaszokat. Utolsónak : Egyébként nem a menzesz után barnázott hanem előtte 2 nappal. :)
2011. aug. 30. 21:46
 8/18 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, előtte 2 nappal is ugyanúgynormális, annak a jele hoyg meg fog jönni. úgyhogy ezt a barnázás-dolgot kizárhatod a szerinted gyanús jelek közül.
2011. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Utolsó: a 20 napos ciklus és az előtte lévő barnázás nem normális.

Menjen el orvoshoz!!!

2011. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Ha 20 napos a ciklus + a barnázás,akkor ez valami hormonproblémára utalhat? Ma egésznap fájt a háta,meg a hasa,én már nemtom mitől,most ráfogja a menzeszre...
2011. aug. 31. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!