Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mikor mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mikor mondjátok egy srácra azt hogy cuki?

Figyelt kérdés
Rengeteg lány mondja ezt nekem, de nem tudok felhőtlenül örülni ennek. Ilyenkor úgy érzem, mintha egy kisfiúnak néznének, nem egy pasira. Szerintem egy jó pasira nem azt mondanák, hogy cuki, hanem hogy dögös, szexi vagy mit tudom én. Vagy tévedek, és a cuki is azt jelenti, hogy jó pasi lennék? :D
2011. aug. 30. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
szembe sosem mondanám egy pasinak hogy olyan dögös vagy hogy beindulok tőled, nálam ennek a cenzúrázott változata a cuki :D
2011. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a cuki az amikor helyes pali, de mégsem jönnék vele össze valami oknál fogva.
2011. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is gyakran használom a cuki szót pasikra, de hogy mi alapján, azt nem tudom megmondani xD Viszont az tuti, hogy akármelyik pasira is használtam eddig, elfogadtam volna magam mellé :D Szóval szerintem örülj neki :D
2011. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!