Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mikor mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mikor mondjátok, "zavarban vagyok", "zavarban vagyok miattad"?

Figyelt kérdés
Le tudnátok írni, milyen szituációban mondtok ilyet egy társaságban egy srácnak? Mik az ilyen helyzetek? :)
2011. máj. 26. 06:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Tetszel nekik... ez például nagyon jól látszik, amikor nem bírnak a szemedbe nézni :))) ha mégis akkor szinte garantált az elvörösödés... :))


Ez a jobbik eset, a rosszabbik, amikor azért mondják, mert gáz vagy, égeted őket a társaságban és inkább elbújnának a föld alá is, csak ne gondolja senki sem, hogy te is velük vagy... :)


Azt nem nehéz kitalálni, hogy éppen melyik szituációban vagy...

2011. máj. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam ezt mondani egy srácnak, ha valami olyat kérdez, vagy mond, amire nem feltétlenül szeretnék reagálni, mert pl.nem akarom elárulni magam, ha épp tetszik a srác.

Vagy valami szexuális jellegű kérdést tesz fel, és arra sem szeretnék válaszolni, csupán a gátlásosságom miatt.

2011. máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szeretem,ha elpirulnak a csajok
2014. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!