Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok milyen pasikra mondjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen pasikra mondjátok azt hogy nagyképű?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 21:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
54%
Arra mondják, aki ronda, és mégis van önbizalma.
2011. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Aki ronda, és ennek ellenére magabiztos.
2011. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Nem értem hogy valakik ronda hogy függ össze az önbizalmával?!

Akkor ezek szerint akinek nem jó a külső megjelenése,

az ne merjen még csak magabiztos lenni örült az elé

kerülő apró kis morzsáknak.

Hát ez nevetséges.

Én magamat nem tartom csúnyának,de még is sokan azt mondják

rólam hogy nagyképű.

2011. jún. 6. 21:43
 4/33 A kérdező kommentje:
örült=örüljön
2011. jún. 6. 21:46
 5/33 anonim ***** válasza:
nem csak hogy ne merjen magabiztos lenni, de ne is menjen lányok közelébe, mert az számukra zaklatásnak minősül
2011. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Jaj, de naiv vagy! Jegyezd meg, a lányoknak csak a külső (meg némelyeknek a pénz) számít! Az önbizalom is csak akkor pozitívum, ha jóképű vagy. Ha csúnya vagy, nagyképűnek fognak tartani.

Amúgy csak az 1. választ írtam én :)

2011. jún. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 B.angel ***** válasza:

Utolsó, igen látszik, hogy te voltál az. Süt rólad, a hímsovinizmus és a csalódottságot a nőkkel szemben! :) Biztos, hogy találkoztunk már ezen az oldalon. Csak te tudsz ilyen válaszokat adni. Amúgy, a kérdező úgy tette fel a kérdést, hogy csajok! Netán, az vagy? :)

Egyébként, nem, nem arra mondom, hogy nagyképű, aki ronda és el van szállva magától, bár kétségkívül súrolja azt a kategóriát, de ha jobban belegondolunk, az inkább önbizalomhiányos, mert ronda, és így próbálja leplezni. A nagyképű inkább az, aki tényleg tudja magáról, hogy helyes, sok pénze van, sikeres és mindent megkaphat, amit csak kiejt a száján, vagy amire ránéz. De igazából órákat beszélgethetnénk erről, mert hosszasan ki lehet meríteni ezt a fogalmat.

2011. jún. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Tudjátok mi a nagy poén ebben az hogy én még csak nem is

megyek a lányok közelébe,csak egyszerűen van önbizalmam

mert hiszek magamba.Lehet hogy az egyes embereknek,

a naiv vagyok de ha én nem hiszek magamba akkor ki fog?!

Még csak oda se mentem hozzájuk,egyébként nem is igazán

igazgat a véleményük rólam csak egyszerűen kíváncsi voltam

hogy miért mondják ezt rám.

2011. jún. 7. 09:41
 9/33 anonim ***** válasza:
B. angel: igen, találkoztunk már :D Nem vagyok csaj, de tőlem őszintébb választ várhat a kérdező, mint egy csajtól. A többire inkább nem reagálok, mert abban sincs őszinteség.
2011. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
én az olyanokat tartom nagyképűnek akik rohadt helyes pasik és miközben beszélsz velük lehet érezni rajtuk hogy tudják hogy azok és csak egy csábos pillantás és áhw olvadnak a kislibák:D...cöhh:)
2011. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!