Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az összes nő akivel randizom csak szivat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tolakodó srác.Illedelmes vagyok, teljes mértékben gentleman.Küzdősortokkal foglalkozom, masszőr vagyok és imádok főzni és tudok is.:)

Jó, nem vagyok egy Adonisz, de 10-es skálán szerintem vagyok úgy 7-8 as.186 cm magas vagyok és 86 kg.A korom 21, de valahogy meg ijednek tőlem a nők.Miért szeretnek a nők szenvedni?Miért nem jó az ha egy nő minden téren megkap mindent?Több hosszú kapcsolatom volt, de úgy 1-2 év után feladják, ráunnak a masszázsra, az ágyba reggelire, az apró figyelmességekre és úgy rám.

Legyek szemetebb? Sajnos az a baj, hogy nem tudok ha valakit szeretek azt nagyon, viszont ha nem azt se félek kimutatni.Válaszokat várok, lehetnek teljesen nem ideillőek is, mert nevetni is szeretek.:)


2011. aug. 30. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
"A nőket másfél havonta meg siratni és az a boldog párkapcsolat titka"
2011. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy már te is érzed, igen, legyél bunkó, szidjad, bántad,ahogy és ahol tudod, mutasd meg, hogy te vagy a férfi és minden úgy lesz, ahogy te akarod és nem tűröd a nyavalygásait.


Ez totál hozzád láncol akármilyen nőt magadhoz több évre és kefélhetsz kedvedre. :D

2011. aug. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ezt meg tudom tenni.Soha nem csaltam meg senkit még azt sem aki megérdemelte volna.Sok szarságot csináltam már életemben, de valahogy nőkkel szemben soha nem ment.:/
2011. aug. 30. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Én is teljesen ilyen vagyok. Barátnőmnek még nem volt panasza, szeretjük egymást szívből. Szóval nem tudok mit tanácsolni csak azt, hogy továbbra is ilyen lelkesedéssel keresgélj nőt. Ne topmodellt, mert azoknak 98%-uk kétszínű k*rva. Legyen természetesen szép, mégse világklasszis, de legalább a belső értékrendje megfelelő és nem jön rá a f*szhiányosság 1 év után.
2011. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Én Te vagyok, csak nőben...

Kedves és türelmes vagyok a pasikkal, állítólag vonzó, dekoratív vagyok (bár szerintem nem szép), de sok pasinak fáj rám a foga... Nem adom magam könnyen, de,ha vki a bizalmamban van, azért megteszek bármit...

Mellesleg sportolok, dolgozom, önképzem magam, tudok sütni-főzni, imádom a szexet, szeretek beszélgetni, minden újat kipróbálni...

Mégis mindig koppanok... És a pasik mind azt mondják,h megszerettek, nem akarnak elveszíteni, nincs bennem hiba...De vmiért mégis mást választanak...

Mind tartani akarja velem a kapcsolatot, vagy barátként,vagy dugni járna vissza, mert más nem olyan "jó",mint én...

De sehol szerelem:( Selejt vagyok...

És pont most írtam ki egy kérdést,h mi segít a felejtésben ,ha átvertek... Segítsetek oda nekem...:S

2011. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem pont ilyen férfira van szükségem, mint te :)
2011. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
több olyan férfinak kéne lennie a világon mint neked, nehogy megváltozz! maradj ilyen,és biztos vagyok benne hogy majd jön az igazi is. :)
2011. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!