Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meleg a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg a srác?

Figyelt kérdés

Egy fiúval, aki nagyon tetszik kettesben voltunk egy autóban, egy ideig kínos csönd volt, majd nagy nehezen rávette magát, hogy megcsókoljon, utána én másztam rá. Vártam, hogy történjen valami, de még csak nem is nyúlkált.

Én jót tettem vele... azt mondta hú nagyon jó volt de ő mégse csinált semmit, pedig tudom, hogy tetszettem neki. Meleg a srác vagy félős? (De azért a haveroknak szépen beszámolt a történtekről, amire persze csak én voltam hajlandó)


2011. aug. 30. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem teccő néki sájnos
2011. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha meleg lenne, akkor nem egy lánnyal(veled) ült volna kettesben egy autóban:D:D
2011. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lehet csak arra kihasználta a helyzetet
2011. aug. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
biztos félt. sztem elég egyértelmű. Tuti szűz.
2011. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak mert mások egyből bepróbálkoztak, akiket el is küldtem, ő meg nem pedig én akartam. (De igen épp ez az, hogy már korábban ismertem és tudtam jól, hogy bejövök neki.) Szerintem is tuti szűz, de az arca azért nagy :)
2011. aug. 30. 23:20
 7/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem is tuti szűz, de az arca azért nagy :)"


A kettő között nincs összefüggés ;)

2011. aug. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Meglehet :) De mire veri magát, ha annyira szerencsétlen, hogy nem tud mit kezdeni egy lánnyal ezt mondja meg nekem valaki :3
2011. aug. 31. 00:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem meleg, mert akkor nem hagyta volna hogy csinálj neki bármit is. Lehet hogy fél, de lehet hogy önző.
2011. aug. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kovpet ***** válasza:
De ha próbálkozott volna, akkor meg az lenne a baj, ugye?
2011. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!