Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alacsony vagyok és duci. Így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony vagyok és duci. Így van esélyem pasit találni?

Figyelt kérdés

Már fogytam 17 kilót,és egyszerűen nem fogyok tovább...Így megmaradtam ugyanolyan kis guruló :(

Volt már két pasim,és az egyik miután szakítottunk még a képembe is vágta hogy dagadt vagyok és nem érti miért volt velem...

Most jöhet az a duma hogy nem csak a külső számít,de én tudom hogy ismerkedésnél igenis az számít.

Ráadásul brutális homokóra alkatom van...g.ecinagy a csípőm,és ehhez társul egy aránytalanul vékony derék:S

17/L


2011. aug. 30. 23:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden csj talál magának pasit, ez a tapasztalat! Amúgy megnéznélek képen, mennyire komoly a dolog. Persze kölcsönösségi alapon.

A fogyás pedig olyan mint a lépcsőzés! A lépcsőfordulóban is haladsz a célod felé, de nem jutsz lejjebb! A fogyás is ilyen szakaszos! Stagnálás után megindul!

Írhatsz nekem privit, ha gondolod.

24F

2011. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Számok alapján egyáltalán nincs okod pánikra! De egy képet azért megnéznék akár arc nélkül is :)
2011. aug. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Dobj privit én szívesen ismerkednék veled. Nekem bejönnek az olyan alkatú lányok.

21/F

2011. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
azért a számok alapján nem lehet olyan durva!!!
2011. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Írj privit légyszi! Megmutatom én is magam! Kíváncsi vagyok az alakodra!

"7F

2011. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!