Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alsógatya vs semmi? Lényeges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alsógatya vs semmi? Lényeges ez egyáltalán? Mit gondolnátok ti, csajok egy ilyen helyzetben? Azt, h én ezt már előre lezsíroztam magamban h szex lesz?

Figyelt kérdés
Szóval a kérdés: Várok estére egy csajt,akivel kis szerencsével összejönne egy kis szex:)Farmer lesz rajtam,de úgy döntöttem h nem veszek fel alá alsót.
2010. jún. 4. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
"szóval a kérdés" után nem látok kérdést. te is értelmes gyerek lehetsz. nem is értem mi a bajod. nem veszel fel alsógatyát akkor nem veszel fel. nem kell ezt túlragozni. nyáron én sem szoktam.
2010. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kell alsógatya, sokaknak rossz, hogy egy "lépés" kimarad, és már azonnal ott van a szerszám. Vegyél fel szerintem, majd később kísérletezgetsz!
2010. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem így írtam ki a kérdést,de csak ebben a formában engedélyezte.Szerintem nem ebbe kéne belekötni,ha még így is sikerült megérteni..
2010. jún. 4. 12:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Alap esetben nem gáz, ha nincs rajtad alsógatya (ahogy az első is írta, pl. nyáron). De ha új barátnőd van, az első szexnél mindenképpen legyen rajtad. Tényleg nem kellene "kimaradnia egy jelenetnek". Ez így elég gáz...
2010. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel ezt a kérdést,mert én pl fordított esetben igencsak örülnék:)))
2010. jún. 4. 12:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem hallottam, h a srácon nincs alsógatya a farmer alatt. Remélem félig lehúzva hordod, vagy amikor lehajolsz kilátszik a valagad
2010. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy régi pasim sem hordott alsógatyát soha. Azt mondta így kényelmes neki.
2010. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél fel alsónacit, a barátnődet fosztanád meg attól az örömtől, hogy "kicsomagolhat" Téged. Amúgy meg nem tart semeddig levetni, ez nem hosszabbítja az "előkészületeket".
2010. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Vegyél fel... a farmert olyan nehéz szájjal lehámozni, az álló farokról.. :P


20L

2010. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak nehogy befingjá vmi rostosat, csak könnyebb kimosni egy fehérneműt mint a farmert, csak anyádnak csinálsz pluszmunkát.
2010. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!