Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem? Normális vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem? Normális vagyok? Pszichológushoz kéne mennem? XD

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akivel nagyon jó barátok vagyunk...és ő tetszik nekem és én is neki.Felmerült bennem hogy talán szeretem csak nem ismerem be magamnak... az előző kapcsolataimból kiindulva. azt hiszem már nem tudok szeretni. mert itt van ő. a legjobb pasi akit ismerek. mindig megérti a gondjaimat, tanácsokat ad, ha rosszul fejezem ki magam akkor is ért van hogy be se kell fejeznem. ma 22 percig ölelt mikor elköszönt( minden nap hazakisér ) és ez nem az első alkalom hogy hosszan ölel. tudja hogy nekem jól esik és kijelenti hogy neki is... sokat gondolok rá... és úgy érzem hogy ő is így néz rám. mert volt mikor úgy tűnt hogy utal rá meg a haverjai is mondtak pár dolgot amit ő tagadott. és tudom hogy nem hazudna. lehet hogy félre értették na m1. =/ szóval tetszik, jófej meg minden de nem érzem ugy h szeretem. pedig ha őt nem akkor senkit. nem tudok már szeretni? lehet hülyeség.. de nem megy. és úgy érzem jobb is így... nem akarok szeretni. mi baj van velem? nem akarok boldog lenni és nem akarok szeretni... van hogy tudom hogy oldhatnám meg a dolgokat de nem akarom. mert jó érzem magam így... néha örülök ha szenvedek vagy csak mondjuk beütöm a kezem annyira h vérzik nem érdekel.. élvezem. xD nevetek rajta. most komoylan mi a baj velem? O_o
2011. nov. 23. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
depressziós vagy
2011. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mazohista vagy.
2011. nov. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
depresszióra már én is gondoltam de mazohista tuti nem vok.. xd de ha tényleg ilyen bajom van nem tudom mit csináljak... a szüleimnek szinte semmit nem mondok el. ha ilyen gondom van nem állhatok eléjük és így nem fogják észrevenni de nem akarok velük ilyesmiről beszélni. hülyének néznének.
2011. nov. 23. 19:06
 4/16 anonim ***** válasza:
hány éves is vagy?
2011. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szegémy srác... Miért csinálsz belőle hülyét? Ne szórakozz az érzéseivel. Amúgy neked miért esik jól, ha FIZIKAILAG bántod magad? Lelkileg ég oké, hogy szeretsz szenveddni, de így... De komolyan érdekel, hogy miért szereted ezt csinálni. Van egy barátnőm, aki régebben csinált hasonló dolgokat. Mikor megkérdeztem, hogy miért jó, azt mondta hogy kellemes érzés. De miért kellemes? A fiúval meg ne szórakázz. Szóval neked ez miért jó? :o
2011. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Azért miért néznének hülyének, ha közlöd: "attól tartok, depressziós vagyok"?


Nem hiszem, hogy súlyos, szóval ehhez nem kell pszichiáter, meg tabletta, de mindenképp érdemes új dolgokat bevezetni az életedben, amihez Ők is kellenek.

2011. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

5ös vagyok

de ha tetszetek egymásnak, akkor mi a probléma? Ne álltasd magad ilyenekkel, hogy nem fogsz tudni már szereetni soha, meg stb stb. Miért nem akarod beismerni magadnak? Félsz, hogy esetleg csalódnál? Szeretetre, és arra, hogy valakit szeressen, mindenkinek szüksége van! Az egy nagyon békés állapot. Ne vond meg magadtól ezt az érzést. ÉN annyira de annyira boldog lennék, ha most olyan helyzetben lehetnék, mint te. Tudod, a viszonzatlan szerelem nagyon fáj egy idő után, főleg, ha az illetővel egy osztályba jártok, és az illető tök szerelmes az illetőbe. Ilyenkor aza a baj, h lehet, h ezt csak akkor fogod már értékelni, amikor már fölösleges.. :( szóval ne legyél ilyen frigis vagy érzéketlen vag félős (vagy nem tom minek hívjam), hogy nem akarod bevallani magadnak,hogy szerelmes vagy. :)

2011. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor szoktam azon nevetni ha testileg esik bajom (nem is az hogy szándékosan) amikor lelkileg off vagyok és nem érdekel... nem jól fogalmaztam. nem az hogy jó érzés.. csak annyira nem érdekel h tok rajta nevetni és csinálni tovább a dolgom... a sráccal pedig nem szórakozok.. nem biztos hogy így érez irántam. és barátok vagyunk. nálunk az ölelés természetes. és az ő részéről se lehetne több (nem részletezném) és nem tudom nem mernék azzal odamenni h szerintem depressziós vagyok...
2011. nov. 23. 19:19
 9/16 anonim ***** válasza:
Megint 5ös. A sulitokban nincs suli pszihológus? Ahhoz nem kell, hogy a szülők is jöjjenek. Elmondhatod neki a problémáid, hogy bárkit is értedítene. Vagyis nálunk így van a giminkben
2011. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
de én nem akarok semmit ha nem érzem úgy h tényleg szeretem... mert őt nem akarom bántani.. és sokat olvastam már depresszióról és pl tünet h nem tud az ember szeretni és gyülölni. ugyhogy kezdek parázni. =/
2011. nov. 23. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!