Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálnak a nők kurv@'t...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálnak a nők kurv@'t magukból?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem. Intelligens, okos, helyes lányok úgy viselkednek, mintha a húspiacon lennének és ők az árucikkek. Lefekszenek bárkivel csupán menőzésből, vagányságból az első nagyképű tucatemberrel, akikre a korcs társadalomi normák szerint jó pasik, közben meg értéktelen hulladék. Úgy viselkednek, mintha a testük valami tárgy lenne. Nem céltudatosak, nem tudják mit akarnak, egyik pasi a másik után és ezért néha még teljesen megvetendő dolgokat is képesek tenni, mint belemászni egy másik ember kapcsolatába, hülyiteni a férfiakat, csupán szórakozásból, aztán eldobják őket.

Én örülnék, ha végre találnék egy értelmes nőt, akivel bizalmon és szeretetem alapuló kapcsolatot alakithatnék ki és boldog lehetnék. Erre van, aki attól lenne boldog, hogy nem érez semmit, nem bizhatja magát a másikra, úgy viselkednek vele, mint egy ronggal és kihasználják? Én ezt nem értem.


22F


2011. szept. 3. 11:30
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
72%

EGyetértek veled kérdező.


Sajnos én sem találtam ég szép és normális, értelmes, kedves lányt, úgyhogy nem is csoda, hogy szingli vagyok már jó pár éve...

2011. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos egyet kell értenem a kérdezővel, én sem találok normális lányt. 22F
2011. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
69%

ne aggódj, az idő a nők ellen dolgozik :D

30 évesen náluk nagyobb presztizsveszteség, ha még akkor is bulizós életformát mutatnak.

2011. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
80%
Társadalom, média, lehet ezt sorolni. Mert azt hiszik, hogy így lesznek valakik, számítanak az életben. Mert azt hiszik, hogy most ez a divat, összefeküdni mindenkivel, szédíteni mindenkit, stb. Csak az a baj, hogy ezzel a stílussal majd szépen telik múlik az idő, és ott tartanak, hogy 30 évesen is buliznak, és még egy értelmes kapcsolatuk sem volt, miközben más már házas, és gyerekei vannak.
2011. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
50%

Ez valóban érdekes dolog, mert nagyon sok embert ismerek meg nap mint nap és 25 alatt nem sok értelmes Növel találkoztam. Nem hinném, hogy az Én megítélésem a hamis...bár kitudja.


Mi ma a normális? Ezt kellene tisztáznunk!

Egyesek szerint az, hogy a 16-20 évesek 35-50 éves pasikkal rohangálnak, mások szerint az, ha követik a médiát, isznak, drogoznak, hippi módjára gumi nélkül szexelnek válogatás nélkül.

Úgy veszem észre ez lett a normális és az a barom, aki fel akar építeni valamit az életben, aki tanul, akinek céljai vannak és egyszerüen humánabb beállítottságú.


Ne is akard megérteni, nem lehet. Temetkezz a munkába, tanulásba, hogy majd 30-40 évesen a két szép szemedért, de semmiképpen sem a pénzedért összejöhess egy valamire való csitrivel.

2011. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
62%
Nem is igazan elhet megerteni ferfi esszel ezt... jomagam is ismerek nehany ilyen lanyt az egyik a legjobb baratom volt es o is ilyen tarsasagba keveredett. Pedig szinte mind egytol egyig szep, ertelmes es okos lany, meg csak nem is ilyen plazacicak. Kiulnek minde este a varos kozepere es varjak h mikor melyik pasi megy oda hozzajuk meg illegetik magukat mindekinek, amikor mindnek lehetne normalis baratja... Sajnos egyre kevesebb a normalis lany.
2011. szept. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
63%

:)


én is sokat gondolkoztam ezen és nem jövök rá a válaszra :) pedig lány vagyok :)

talán tippnek a teveltetést tudom mondani, hogy anno nem figyeltek oda rájuk a szüleik és elzüllöttek...

engem mindig is szorosan fogtak 18 éves koromig, időre haza kellett mennem, semmi tűsarkú vagy p*csa szoknya meg ilyenek....és meg lett az eredménye :) normális kiegyensúlyozott életet élek, van életcélom és 21 évesen 4 éves boldog kapcsolatban élek :) Sok barátom van, és nem feküdtem össze minden jött menttel :)

én nagyon ritkán járok bulizni, pont ilyen miatt mert az átlag életkor még hajnalban is 14-15....és elszomorít hogy télleg egyszer ezzel látom smárolni 10 perc mulva egy másik viszi ki a szórakozó hely mögé...sok mai szülő úgy van vele hogy mindent meg ad a kicsi leányzónak csak hogy befogja a száját...

sztem próbálj/próbáljatok NE csak bulikban ismerkedni, a normális nők a bnőikkel vagy egyedül szimplán a városok utcáin sétálgatnak és nem a bulikban riszálják azt amijük nincs ;)


L21

2011. szept. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
63%

Houston, we have a problem. :) Sajnos. Nem tudom mit lehet tenni, semmit. Reménykedni, hogy vannak még lányok, akik nem engednek a sötét oldal delejes csábításának.


(Bár az eredeti szöveg az Houston we've had a problem, nem pedig a fent említett, de ez mellékes)

2011. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
51%
Valóban igaz, hogy a legtöbb nő szeret kurvulni. Pl még ha van pasijuk akkor is élvezik, ha egy buliban mások megbámulják őket.
2011. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
46%
sztem csak szimplán önbizalom növelés miatt...de az tény hogy mindig túlzásokba esnek...engem pl zavar ha egy srác feltűnően bámul...főleg ha a párom mellett állok...ehez is pofa kell :D
2011. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!