Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mesélnél a szexröl és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnél a szexröl és a mensiröl? 14/l

Figyelt kérdés

Ne gondoljatok arra hogy szexelni akarok,csak ugy érzem kissé le vagyok maradva ezekben a témákban,mert semmit sem tudok rola..anyukám nem lakik az orszégban,apukámmal,meg kinos ilyensmirol beszelni.A mensiröl sem tudok semmit,de hamarosan meg kell jojjon mert melleim és szörzetem van :)

Kérlek linkeljetek,vagy csak irjátok le :) köszi :)


2011. szept. 1. 12:09
 1/9 anonim válasza:
Mire vagy kíváncsi, mit írjak?:)
2011. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Na az úgy van, hogy vannak a virágok meg a méhecskék... áh hagyjuk, inkább gyere át és megmutatom.
2011. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a menstruáció egy olyan biológiai folyamat, ami ciklusokból áll. egy átlagos ciklus 28 napból áll (egyénenként eltér)

félidőben kb. 14. napon peteérés tapasztalható (igen ez is egyénenként változó), ilyenkor az egyik oldalad fáj, ne ijedj meg nem vakbél gyulladás (én azt hittem rá és frász jött rám XD)

ha peteérés után menstruációig fehér váladék kerül a bugyidba az a folyás. természetes dolog, attól se ijedj meg. majd a 28 napon (igen ez is egyénenként változik) vár folyik a puncidból. eléggé kellemetlen dolog. első nap eléggé fájhat a hasad. ilyenkor az érett petesejt kilökődik a testedből és a méh megvastagodott nyálkahártyája leválik a méhfalról (igen az okozza a vérzést)

teherbeesni ilyenkor peteérés után menstruációig a legkönnyebb.

viszont menstruáció alatt könnyebben kapsz el mindenféle fertőzést, ezért olyankor vigyázz magadra.

bármi kérdésed van még, akkor írj és válaszolok rá. (tényleg bármi. próbálok majd rá válaszolni)

2011. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi utolsó válaszolo :)

Kedves első válaszoló,mindent amit csak kell tudni ezekről :)

2011. szept. 1. 14:39
 5/9 anonim ***** válasza:
2 válaszoló perverz vagy ! Nem illik 14 éves lányokat molesztálni :P xd néz utána [link] nekünk ezt mondta a biologia tanárunk hogy nézzük meg .De azóta se néztem meg xd :D L/14
2011. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

JESSZUS!!!!

EBBEN A FELVILÁGOSÍTÓ VIDIBEN BENNE VAN AZ 1IK 8.OS CSAJ!!!!!!!!!!!!!!

ÉS ITT FORGATTÁK A KAMPINÁL!!!!

jee

2011. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2héttel ezelőtt egy 13 éves kis csitri oktatott ki engem, hogy miért nem fekszem le vele, stb, stb........ezek a mai fiatalok....
2011. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a linket :)
2011. szept. 8. 19:26
 9/9 anonim ***** válasza:
nincs mit :)
2011. szept. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!