Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a vég, ha elkezdek nyugató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a vég, ha elkezdek nyugatót szedni?

Figyelt kérdés
Mivel nem megy a CSAJOZÁS (ezt csak azért irom ide, hogy nehogy áttegyék a kérdés más kategoriába), vagyis sosem ment, ezért az önbizalmam teljesen eltünt, bár lehet sosem volt. Elkezdtem pszichologushoz járni másfél éve kisebb nagyobb megszakitásokkal.4 éve járok egyetemre, egy két lábon járó roncs lettem ez idö alatt. Egy éve van barátnöm, de nem lettem boldogabb, söt mostmár minden eddiginél mélyebbre kerültem. Ma azt mondta a pszichologus, hogy megprobálhatnám a gyogyszeres kezelést. Avagy keres nekem egy pszichiátert, aki felir valami nyugtatót. Mindezt azért, hogy feljöjjek nullára, és elkezdhessem épiteni a személyiségem. Ugyanis jelen pillanatban egy rendes nönek sem kellek. Undorodom magamtól, a beszédemtöl, a hangomtól, attól ahogy kinézek. Mindig volt aki a pofámba mondja, hogy RONDA VAGYOK! Ha itt kiteszek egy képet, tuti, hogy mindenki megmondja majd, hogy nincs velem semmi baj külsöre, de mégsem néz rám egy nö sem férfiként. Egy lánnyal nem táncoltam még életemben. SOSEM! Nyilván azért, mert ronda vagyok, és nem mosolyognak rám a lányok.
2011. szept. 1. 13:12
1 2
 1/20 napietus ***** válasza:

valószínűleg depressziós vagy. ez pszichiátriai betegség, kémiai oka is van. kémiai problémát pedig kémiai úton kell kezelni, ez van.


szóval csak az a lényeg, hogy hallgass az orvosra, ő ért hozzá, Te nem (és én sem, meg itt egyik válaszoló sem biztos).

2011. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
te már sok kérdésemre válaszoltál amugy.
2011. szept. 1. 13:15
 3/20 A kérdező kommentje:
nem depis vagyok csak ronda.
2011. szept. 1. 13:16
 4/20 napietus ***** válasza:
figyelj, senkinek nem javasolnak pszichiátriai kezelést csak azért, mert rondának tartja magát. lehet ott más baj is szerintem.
2011. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
én nem tartom magam annak, ezt kapom egyszerüen mindenkitöl, hogy ronda vagyok. ha szép lennék, akkor rámmásznának a lányok, mosolyognának rám fenntartások nélkül.
2011. szept. 1. 13:18
 6/20 napietus ***** válasza:
magyarul, az hogy rondának tartod magad, nem maga a betgeség, hanem egy tünet (negatív önkép), és a többi dolog, ami történt/történik ennek a következménye. erre valószínű, rájött a pszichológusod (mondjuk jókor, 1,5 év után, ejtőernyős-tantusz), ezért küldött orvoshoz.
2011. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam ronda fiút, csak igénytelent, vagy olyat, aki nem ad magára... egy f@sza hajjal, divatos cuccokkal, amik jól is állnak neki stb stb. még a legrondább fiúból is lehet minimum átlagosat csinálni.

Szóval ha tényleg ronda vagy, nem az a megoldás, hogy sírsz, hanem akkor menjél szépítsd magad! Nem szégyen az, ha egy fiú ad magára.

Egyébként a nyugtató nem a vég, szedjed, ha az orvos azt mondja. Ha más betegséged van (pl. tüdőgyulladás), akkor sem az a vég, hogy elkezdesz antibiotikumot szedni =)

2011. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
negativ önkép? amikor nem törödtem azzal, hogyan nézek ki, akkor se volt semmi, akkor is lerondáztak!
2011. szept. 1. 13:20
 9/20 napietus ***** válasza:
"Ha itt kiteszek egy képet, tuti, hogy mindenki megmondja majd, hogy nincs velem semmi baj külsöre" ezért gondolom, hogy csak annak tartod magad, és ez a viselkedésedre is kihat. emiatt nem tudsz férfiként viselkedni, és ha nem úgy viselkedsz, nem is néznek rád akként.
2011. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
állj! ha egy szép fiu bemegy lányok közé a lányok mosolyognak rá meg kelletik magukat. Ha én megyek lányok közé, akkor ÉSZRE SEM VESZNEK!
2011. szept. 1. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!