Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek h elkezdek sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek h elkezdek sokkal többet érezni iránta mint pusztán szimpátia, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lényeg h van egy fiu,akit már régebb óta tudom h ki,de csak nem rég jelölt be engem egy közösségi oldalon,majd szerda óta chatelünk meg sms-ezünk napi rendszerességgel. Sokat flörtölünk,és ma megirta h nehogy félreértés legyen az egészből ö nem akar kapcsolatot nem h velem,hanem senkivel mert nem rég ért véget neki egy 2éves kapcsolata,és nekem is 2hónappal ezelött ért véget egy 2 és fél éves kapcsolatom. Megirtam én is neki h szintén nem szeretnék még kapcsolatot. Az egészben az a lényeg h megbeszéltük h találkozhatunk esetleg ha történik köztünk valami (fizikai kapcsolat) akkor azt diszkréten fogjuk kezelni,h ne menjen a sok hülye pletyka). Meg mondta h nem akarja h beleéljem magam ebbe az egészbe. Na de most én ugy félek h mi lesz ha mégis belezúgok vagy belészeretek?, hisz az érzéseknek nem lehet parancsolni. Vagy mennyi az esély h pont ö szeret belém?,mert végülis egyrész örülnék neki ha összejönnénk.

Nagyon jól kijövünk egymással,jól érezzük magunkat ha beszélgetünk szinte mindenről. Nagyon ciki lenne ha titokban találkozgatnék vele és elcsattanna egy két csók vagy netán több is? (habár nem biztos h a csóktól többet engednék meg neki) Nem tudom h jó ötlet e ez az egész,és h meddig tartana vagy h lenne-e kapcsolat belöle egy idő után....??!


2010. okt. 17. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem majd minden kiderül de semmiképpen se haggyad h. lefektessen.Az igazság h. nem akarlak lelombozni de ez igencsak olyan oltós dumának hangzik h.˝nem akarok kapcsolatot de azért szivesen megd....˝remélem érted hogy értem!aztán kitudja.......
2010. okt. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem,nem is engedném h lefektessen,azért vannak határaim...nem tudom mi fog kisülni az egészből,meglátjuk,azért reménykedek h egy kapcsolat...:P
2010. okt. 18. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!