Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és milyen elvek alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és milyen elvek alapján rendezzem át kapcsolataimat, baráti viszonyaimat átértékelve? Kiktől váljak meg, kikhez kerüljek közelebb?

Figyelt kérdés
Szükségét érzem átértékelni kapcsolataimat,mert egyik barátnőm zaklat. mindig szeretné vele legyek éjjelig.nekem terhes már ez.többi barát elég lenne.
2010. febr. 2. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
lődd le mint egy kutyát
2010. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat, eloszor is, ha bennem ilyesmi merulne fel, tuti nem innen varnek megoldast, ez tul osszetett es komoly problema. Par honapja, en is uj eletet kezdet, ebbol sokakat kizartam, volt baratokat is. Az en szempontom az volt, ki az, aki keres engem, es ki az, akit csak en. Lehet, terhes, hogy a baratnod sokat keres teged, de csak mert szeret es/vagy felnez rad, ha neked ez terhes, beszelj vele errol, hacsak nem kislany, ezt meg kell ertse. En sokat andnek egy baratert, aki keresne. Nekem epp az a bajom, hogy a baratsagaim 90%-a nagyivben leszart, ha kellett valami, akkor voltam csak jo.
2010. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem őszintén mond meg neki a véleményedet.. Erről hogy szivesen vagy vele,de ne legyen mindig a nyakadon. Mert vannak mások is akikkel foglalkozni szeretnél,ha nem érti meg akkor meg hagyd őt. Ne engedd hogy teljesen kisajátítson magának.Mert akkor elfog tőled távolodni az összes többi barátod,hogy velük nem foglalkozol,és ha tényleg szükséged lesz másra nem lesz ott. Magyarázd el neki a dolgokat,ha nem érti meg akkor meg felejtős, ilyen önző barát ne kelljen. Én ugyan ebbe a helyzetben voltam. Teljesen rámnőtt a csaj, mindig nálam volt nálam aludt stb.. aztán komoly barátom lett. persze h megpróbált ellene beszélni. Mert nem tudott nálam lenni napokig.. megpróbáltam értelmesen elmagyarázni a csajnak hogy birom meg minden. De barátom van.. Nem értette meg.. azóta is mászik utánam és kavar a hátam mögött :S
2010. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam is volt már ilyen...aztán jöttek az éjszakai fenyegetőzések,mert otthonülő unatkozó öngyilkos típus...mindig átmentem mikor megfenyegetett h kinyírja magát..persze semmi baja sose volt mikor vele voltam...a tetetés a legnagyobb betegség...válts telefonszámot és emailcímet...én is sok barátomtól megváltam..főleg akik sosem keresnek,azokat már én sem..muszáj túllépni rajtuk...most épp egy olyantól akarnék valahogy megválni,aki már évek óta hazudozik,de az utóbbi hónapokba már nagyon komolyakat...egyenlőre leredukáltam a találkozásokat...23L.
2010. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehéz túllépni..de muszáj...sajnos...Én szerencsére megtaláltam a párom-remélem sokáig sőt örökre együtt leszünk,nekem ő egyben a legjobb barátom is:)22l
2010. márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy idő után rájöttem,hogy Én mindig ott voltam mindenkinek,bezzeg mikor nekem volt bajom inkább nem akartam vele terhelni senkit..maximum utólag.Amikor nem lett semmi különös reakció másoktól,akkor döbbentem rá,hogy jól cselekedtem,hogy magamban tartom a valós problémáimat,amiken egyedül próbálok meg túllépni,mert azok az emberek nem igazi barátok,akikről mindig azt hittem hogy igen...
2010. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!