Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom "elengedni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom "elengedni" az előző kapcsolataimat?

Figyelt kérdés
van barátnőm, és szeretem. de a minap beleolvastam egy régi beszélgetésbe, egy régi szerelmemmel... és nagyon rossz kedvem lettt.. miért nem tudom ezeket elfelejteni? már 1 éve lezártuk.. (de vannak régebbiek is, akik miatt néha még most is szomorú avgyok, ha eszembe jutnak..)
2009. okt. 30. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
mert hozzájuk annyira közel kerültél és nem akartad h vége legyen a kapcsoltatotoknak de muszály volt szerintem ezért
2009. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt egy 6 éves kapcsolatom 17-23 éves koromig. Utána lett megint egy, és még azalatt sem tudtam feldolgozni az előzőt, mert mint utóbb rájöttem nem hagytam magamnak időt erre. neked is ezekszerint kevés az egy év. és tudod az a baj, hogy a mostani kapcsolatod fogja ennek kárát látni, nem az előző kapcsolatod miatt, hanem azért mert még nem voltál kész egy újra és az olyan minőségű is lesz, mert előbb-utóbb kibukik. Ettől mégszerethedet a mostani barátnődet, de az előzőt még nem dolgoztad fel, ha negatv, ha pozitiv értelemben is még érzel valamit az előző kacsolat iránt az az jelenti, hogy még nem szálltál ki belőle teljesen.

Kicsit gondolkozz el mit akarsz, akarod e mostani barátnődet igazán, vagy csak úgy vagy vele, mert akkor az ő idejét se húzd.ű

Amúgy lehet le kéne ülnöd exeddel egy átbeszélésre, lehet segítene átlendülnöd, mert így ha csak ülsz és csak úgy vagy a világban, nem fog változás történni. Beszéljétek át.

2009. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat... igazából magamra ismertem, mert általában az egyik barátnőt követi a másik... és sajna nem volt lehetőség a megbeszélésre, mert ez egy különleges helyzet volt. mindkettőnknek volt egy épp haldokló kapcsolata, és én beleszerettem.. az én kapcsolatomnak vége lett, az övé rendbe jött.. így már nem állhatok oda elé, hogy figylej, akárhányszor az utcán megérzem egy nőn azt a parfümöt amit Te is használsz, kiráz a hideg...
2009. okt. 31. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy és mióta vagytok együtt a mostani barátnőddel?
2009. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
19, fél éve
2009. nov. 2. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!